Kedvenc aromáim helyett (bodza és gin tonic)

Sziasztok!

Újabban olyan vagyok, mint egy kisebbfajta település. Tanácstalan. :grin: Két nagy kedvencemet nem találom vagy soha nincs készleten. Az alábbiak helyett keresek alternatívát, lehet találnék is gondolom, de kíváncsi vagyok a Ti tapasztalatotokra, mielött vásárlásba fogok.

Journey bodza és alma. Már nem gyártják: :face_exhaling:
image

Ritkán van készleten, például amikor vennék: :face_with_raised_eyebrow:

Akik kellemes emlékeket őriznek hasonló ízekről, azoktól szívesen vennék ajánlatot és linkeket a bevált boltokból. Előnyben részesíteném azokat a variációkat amik nem túl édesek és nincs bennük hűsítő. Lehet aroma is vagy snv, abból is a 120ml-est kultiválnám a leginkább…

Köszönettel!

7 kedvelés

Nem igazán volt domináns a bodza ebben az aromában de én nagyon szerettem a mentás almás világát.

5 kedvelés

Kis keresés után még találtam egy bodzás-szederes-gin kombinációt :smiley:

Nem kóstoltam csak mint lehetséges tippként bedobnám.

Olcsósított megoldásként ha felkeltette az érdeklődésedet az Al-Kimiya család akkor én unicornról szerezném be.

30 eurós kosárérték felett elhasználható 2x10 eurós kupon. " welcomeunicorn" és a “birthday24”

6 kedvelés

Kedves Gergő!
Köszönöm a rámfordított időt! :facepunch: :hugs:
Ha megvan az “igazi” feltétlen jelentkezem…

4 kedvelés

@Balazs_Samu_Nagy nézted már a K Flavour Company, Gin Tonik sorozatát!? :wave:
Jövő hónapban rápróbálok erre, Vape42 is van! :eyes:
https://www.tisvapo.it/prodotto/tonico-williams-pod-approved-liquido-scomposto-20ml-k-flavour-company/

6 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.