Kayfun lite plus

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy a Kayfun lite plushoz tartozó palástot ki tudja-e kezdeni bármilyen fajta liquid? Valamelyik oldal psu anyagot ír, de láttam már ahol pmma és ultem megnevezéssel említik.

Ami műanyag, azt meg tudja kezdeni a megfelelő leves :grin:. Anyaga válogatja, mennyire kényes, de mindig találsz valamit, ami megeszi. A fém palást áll ellen a legjobban a felhasználónak. Köztes megoldás az üveg, csak ne ejtsd el…:sweat_smile:

2 kedvelés

Előfordul, hogy csak a gyártó tudja pontosan miből is áll a liquid/aroma…ez a megtűrt státuszú iparág és szabályozatlan bevizsgálás következménye. Pl a citrusos cuccok az üvegen és fémen kívül bármit kikezdhetnek. Na, én emiatt sem használok aromákat…és nem a palástokat féltem.

2 kedvelés

Állítólag a banán is veszélyes, ne kérdezd miért…nekem volt olyan graipfruitos levesem, amit benne felejtettem a tankban, aztán megzabálta és teljesen felpuhult a palást, amit így nem lehet szétszedni roncsolás nélkül.

Köszi a válaszokat! Sajnos tudtommal nem lehet hozzá kapni üveg vagy fém palástot. :neutral_face:

Keresd őt bizalommal és fémből biztosan legyártja:
Összegzés - szasza4791 - Vaperina

Szintén őt tudom javasolni, nekem Kf X- re faragott 2db fém palástot(citrusos levesekhez kellett, az A&L Oni minden műa. palástot repeszt), tökéletes :grin:

5 kedvelés

Uh, ez faszán néz ki! :+1: