JAC Vapour rendelés

Sziasztok,

Rendelt már valaki tőlük direktben magyarba? Lesz vám vagy futárral áthozzák mint kínai boltoknál?

Ugyan választ nem kaptam, de kíváncsi személy vagyok és tetszett a mod így megrendeltem! Természetesen volt áfa fizetés, a Royal mail-es sztrájk hírek és késlekedések miatt ups-re szavaztam a szállításnál, emiatt nyilván 6000ft volt a vámkezelés, de sebaj megérkezett. Viszont most kicsit pislogok itt a papírokon! Most akkor saját részre lehet mod-ot rendelni külföldről vagy sem? Kérdezem mert konkrétan rajta van a vámpapírokon,tollal írva hogy “e-cigaretta készülék, folyadék?” Majd a jóváhagyott papíron is nyomtatva, hogy elektromos cigaretta készülék!

Egyébként szép a kicsike! :blush:


8 kedvelés

Gratulálok!
Érdekes ez a történet…lényeg megvan a mod.

2 kedvelés

Köszönöm! :blush:
Igen, lényeg ez, de akkor is fura! Most várjam a nav-ot, hogy rám rúgják az ajtót?! :smiley:

Fizettél így nincs mitől tartani… :slightly_smiling_face:

Végül is, igaz, de a papírokat jól elrakom a széfbe :smiley:

Az biztos mostmár, hogy a következő egy Dani Micro lesz, tényleg van különbség mod és mod között és az a -70gramm ehhez képest, hívogató! :sweat_smile:

Ez annyira nehéz?

150 grammot írtak valamelyik oldalon, én most 134grammot mértem, igaz halott az elem a mérlegben.

Hát igen, de a micro fele ekkora. :grin:

Egyébként grat hozzá!

Igen szép darab​:star_struck:
Fogyasz egészséggel!

1 kedvelés

Köszönöm!
Ma is játszós estém lesz! :star_struck:
Nem is tudom melyikkel kezdjem! :grimacing:

7 kedvelés

Skyline? :grin::grin::grin::grin:

1 kedvelés

én a középsővel (skyline) kezdeném…talán az a legjobb ízű tank a 3 közül

1 kedvelés

Köszönöm a megerősítést, nekem is a Skyline felé húzott a szívem, de szerintem sor kerül mindegyikre. :star_struck:
Azt kell mondjam szerencsés vagyok, nagyon jó minőségű mindhárom klón! :smiley:

Első kör kész! Tényleg jó! :blush:



5 kedvelés

2-es számú! :grimacing:


6 kedvelés

A végére az egyik közönség kedvenc! :smiley:
Ennél valami nem okés, mert ugrál az ellenállás, meg a Series B írt egy “shorted” üzenetet is! :thinking:


2 kedvelés

A huzal lábait jól levágtad?

Csavarfej alatt tört el! Nem tudom mi a gáz. Átrakom másik modra megnézem azzal mit csinál igaz az egy buta Gen80S!? :smiley:

Hacsak nem maradt egy kicsi darab benne :smiling_face:akkor szokott ilyen lenni vagy ha nincs jól meghúzva.

1 kedvelés