Ízes gőzök rábeszélő, kibeszélő

Nem ott annyi nincs​:blush: leirom jegyzetbe na, berakom a kosarba az biztosabb :rofl::rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Néhány webshop motor sunyi módon kiüríti a kosarat, azért nem szeretem úgy. :grin:

2 kedvelés

Hát ha regisztralva vagy nem mind

2 kedvelés

A le Petit még figyelmeztet is emailben, hogy hahó, ott hagytál még valamit :joy:

5 kedvelés

Ja, a kumulus-rol is, és utana küldenek 10 kedvezményt! Hány eluszott így :laughing:

3 kedvelés

Még kumulusszűz vagyok, de isten tartsa meg a jó szokásukat.
Szerdára talán megjön a húsvéti pakkom :stuck_out_tongue:
(Csak pár apróság miatt csúszik. 1. megszűnt a szolnoki GLS csomagpont, ahová kértem. 2. Elfelejtettem elutalni :joy:) Ezek után örülök, hogy a NYUSZI22 megmaradt :+1:

1 kedvelés

Én tegnap néztem a kumulust és akkor szembesültem az egyik menüpontban, hogy van 20.9 eurónyi pontom amit kuponra tudnék váltani…
De mostanában nem fogok vásárolni mert a kocsim cserben hagyott és minden forintra szükségem lesz, hogy talpra álljon. Ráadásként a szerelőm ma kórházba került…

2 kedvelés

Hát nem irigyellek!

2 kedvelés

És már közepes spirál füzetem is lett.Egyik oldalról a tankok vannak a másik oldalról meg az aromák​:joy:De mikor venni akarok valamit,előjönnek az új kiscetlik.És csak azt írom be az egyenlőre közepes spirál füzetbe,amiket végül meg is veszek​:wink:

7 kedvelés

Én tudom miket nem veszek meg :rofl::rofl:

10 kedvelés

Az aromatesztjeimet pl. :rofl:

1 kedvelés

Fanatikus mixer a @Zoli76

2 kedvelés

70 pg-vel az brutál lehet 5-6-12%ban :blush:
Amit látok :grin:

2 kedvelés

Egész nap a budin ülnék…

4 kedvelés

A 4 % amit ráírt, az a nick :rofl:

1 kedvelés

Az a my nickname :joy:

2 kedvelés

Az ashadra mondtam​:laughing:

2 kedvelés

Latom elég nagy port ver mindenkinél az a kék villamos… :joy:

3 kedvelés

Nálam is-is…tudod, én érzek rajta popcornt, ezért módjával megy.
Azt kiszedni nem tudom belőle. Amúgy Byka lenne.
De majd elszívják a szegények :grin:

2 kedvelés

18 hoz messze van a négy :rofl:
Nem tudom milyen az íz érzéketlenség,próbáltam én is túl aromázni lötyiket …hát …kuka lett.
Szerény véleményem szerint az rengeteg .
A Journey max 2.5 % ban tényleg olyan hogy húúú vazeg :grin:

7 kedvelés