Ismeri őt valaki?🙂

Nem ismerem ezt a modot, de hogy tudjak véleményt mondani, megnéztem egy angol videót, bár az ijoy termékekkel kapcsolatban vannak negatív tapasztalataimat, és ezért skeptikus vagyok. :slightly_smiling_face:

Külsőre szerintem jól néz ki, ergonomikusnak tűnik. A csicsás kijelző számomra inkább hátrány, mint előny, úgyse nézegetem annyit. Ami viszont erősen kérdéses, az a láthatóság erős fényben. A videó alapján, ez nem hiszem, hogy probléma lenne, de van más ami igen. A kijelző szerintem (és rrol nincs infóm, csak sejtem) nagyon karcolódhat. Egy női/férfi táskában eltöltött pár óra alatt szerintem karcos lesz, ha nem kap külön egy fóliát.
A gombok ahogy néztem kiállnak a sikból, szóval gyakran lesznek használva, és mivel semmi hangjuk nem volt a videóban, ezért számomra a minőségük kérdéses.
A “szép színes” kijelzőből és a korábban az Ijoy Avangernél tapasztaltakból (@Kabak ha nem így gondolod, nyugodtan cáfolja meg! :slightly_smiling_face:) kiindulva, illetve szellőzési lehetőség hiányában, az akku kezelése számomra erősen kérdéses.
Amit még szerintem figyelembe kell venni (mivel ez neked nagyon fontos), hogy fog kinézni, ha rá raksz egy 24mm-es RTA-t? Rondán! Ha jól emlékszem, 28mm a tetején az átmérője, ezért a 24-es RTA esetén marad egy 2mm-es perem körbe az RTA mellett. :slightly_smiling_face:
Ezen kívül szerintem ár-érték arányban simán fel veszi vele a versenyt egy Aegis max vagy egy Dovpo Odin. :slightly_smiling_face:

Kínából nagy akciót kifogva, áfával együtt 5-10 Ehuf közötti áron megérheti, de 16-ért már veszel szerintem sokkal jobbat is. :slightly_smiling_face:

Remélem, tudtam segíteni.

5 kedvelés