Innokin Ares

Valaki esetleg használja még az ares mtl-nek az 1 verzióját?
Esetleg tud valaki rendelési forrást üvegpalástot keresek hozzá de nem találok.
Édesapám kedvenc tankja csak eltörte a tartalék palástot is… :frowning:
Az 5ml-s kellene az se baj ha műanyag vagy esetleg fém valahonnan (sőt…).
Köszi aki tud segíteni :slight_smile:

1 kedvelés

Vagy esetleg ha nem sürgős!
https://www.aliexpress.com/item/32921038584.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.5cc81640SmGobQ&algo_pvid=17c78ea7-4b67-4259-bb9a-dfcfdf949af3&algo_exp_id=17c78ea7-4b67-4259-bb9a-dfcfdf949af3-0&pdp_ext_f={"sku_id"%3A"66551024140"}&pdp_pi=-1%3B6.85%3B-1%3B-1%400.270000%3BUSD%3Bsearch-mainSearch

1 kedvelés

Köszi, a Lepatit eszembe se jutott

1 kedvelés

Alin néztem én is, köszi valószínűleg rendelek is onnan legyen tartalék, lepetitről meg s.o.s.-ben egyet. Köszi mindkettőtöknek :slight_smile:

2 kedvelés

Ha eljössz érte ingyé viheted :grin: ha nekem kell elvinni az Örs-re (metró vége) holnap (vasárnap, 12.26), 16.00 óra után akkor 1.500 Ft/2 db :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 kedvelés

Huu de jó :smiley: vagy írok privátba.

Itt megtalálod…balról az első.
LINK

UI: csak most látom, hogy sikerült egy tavalyi kérésre válaszolnom :rofl:

Az rendszer 3órája első helyre dobta a témát…nem is értem miért​:thinking: . …én meg nem is néztem mikori.
Szóval ha kell esetleg másnak régi Ares mtl 5ml-es palást akkor 5perc alatt rátaláltam…hajrá :heart:

1 kedvelés

Naponta 1 olyan témát előresorolunk a Kérdések kategóriában amelyben nem lett megoldás jelölve. Így előtérbe kerülhetnek a még megoldatlan problémák és nagyobb eséllyel születhet megoldás rájuk, illetve így mi is folyamatosan, könnyen tudjuk kezelni a régebbi témákat is. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Nos, akkor emiatt IS célszerű lenne minden téma szerzőjének ráklikkelni a “:white_check_mark:Megoldás”-ra mikor olyan választ kap a problémájára ami azt megoldja!!!

3 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.