Halott nyúl és kicsi bors

Végül megjött a rendelvényem:

Az első kép @Balazs_Samu_Nagy kedvéért álljon itt, mert beültette a tudatalattimba. Bosszúból többé már nem egyedi a szettje :joy: Szettestvérek lettünk.

De igaziból ez a végleges formája a szettnek:

És a nyúltetem. Ha valakinek esetleg van hozzá jótanácsa, szívesen fogadom. Bár ránézésre egyszerű, mint a faék.

12 kedvelés

Persze, persze, mindegyik az (haha)! :rofl:

Arra a swagra meg mint a szemed fényére, elég hitvány a kupak fényezése, odacsapod valahová és nem lesz mit posztolni a napi vape-be. :sweat_smile:

De nagyon adja ez a fekete szett, menő lett (jó a tankválasztás is)!

8 kedvelés

Zsebbe szánom. Kislabdadobásra mást használok :sweat_smile:

Jó a tankválasztás mi? :wink:

Egy darabig asszem most nem veszek semmit. Nem ér röhögni.

5 kedvelés

ne hogy vegyek egy swagot én is hátha akciós most valahol nem néz ki rosszúl​:wink::sweat_smile:

3 kedvelés

Én is akciósan vettem a La Petit-en.

3 kedvelés

Én ki sem vittem a szobából, csak egyszer leesett a drága, erre egy oroszországnyi darab lejött a kupakról, sőt még zsebben sem nagyon volt, csak a retikülömben, de a kupak élei már kezdtek kicsit kopni. Utánna vettem az ezüstöt, na az nem kopott sehova. Most megmár nem nálam használodik.

5 kedvelés

Majd használom kupak nélkül :joy:

3 kedvelés

Nem kell félni, a tied is ezüst lesz, előbb vagy utóbb. :rofl:

Dehát ilyen ez a popszakma, kell a változatosság, nálam a legtöbb mod nem éri meg a kopást, mert előbb megy.

2 kedvelés

Hát én meg ilyen érzelgős vagyok és megtartom őkert :slight_smile:
Bár most úgy néz ki felszabadul az egyik Revenger X. Mondjuk az nem kifejezetten az enyém hanem az asszonyé, de ő meg nem használja. Szóval… ha valakinek az lenne az álma, meggyőzhető vagyok :grinning_face_with_smiling_eyes:

2 kedvelés

Először is gratulálok! Mod-os gazda lettél újfent! :wink:
Használd egészséggel!

Másodszor: a Swag = menő. Ennyi! :+1:

Harmadszor: Ha makulátlan cuccot szeretnél használtba, azt @Ispy-nél kapni.:100:

Négy: Ha a feketeség majd lejövős lenne, időben fogok szólni…:alarm_clock::yo-yo::boom:

1 kedvelés

Én annyira tudatlan voltam, eddig azt hittem, a döglött nyúlról, hogy az egy liquid. És továbbgörgettem, ugyan ki szívna döglött nyúl ízű löttyöt?

3 kedvelés