Ezt most olvastam és minden más 😊

Én az eredetire pályázom. Ezért is várok vele… Lehet butaság, tartok a klónoktól. Inkább kevesebb, de az tuti jó legyen.
Ezzel remélem senkit nem bántok meg!

4 kedvelés

A rendelésügyi irányvonal olasz vonalon! :wink: :index_pointing_at_the_viewer:

1 kedvelés

Ez a legjobb írány tízen ével ezelőtt ezt mondhatta volna valaki nekem megmaradt volna egy csomó pénzem és nem lett volna annyi szívás…

4 kedvelés

Értem rendelsz vagy össze álltok és rendeltek?

1 kedvelés

Na, hát erre is jó a vaperina! :blush:
Köszönöm @Vaperina_Kinga és @Donat :blush:
Jo sok pénzt költők, de remélhetőleg nem feleslegesen, és már nem sokáig :blush::joy:
Mármint,persze liquid mindig kell, de a többi egy darabig tuti jó lesz!

5 kedvelés

Azt nem tudom, de intéztem kártyát utalás vonalon, évekig civódtam rajta de most már a finisbe vagyok! :wink: :index_pointing_at_the_viewer:

1 kedvelés

Ha megtudod állni,hogy vegyél valamit akkor pár tank és pár mod elég de én nem tudom meg állni… :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

megértem nekem sincs kártyám Anyósét használom :slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

De a clon is jó, kérném nem fikázni a Báááájjjjkkkáááá-m YFTK! :joy: :joy:

1 kedvelés

Most úgy gondolom, hogy még egy se( ha jó lesz) vagy v9, vagy még a prime -on gondolkodom…és ennyi pont jó lesz. Aztán majd meglátjuk :blush:

2 kedvelés

Nem fikáztam! :joy: csak én jobban bízom az eredetiben

2 kedvelés

nagy kayfun rajongó vagyok de szerintem a byka jobb…

2 kedvelés

Szerintem: szabályozható a leves…felültöltős…jobb az íz…anyag minőség ugyan olyan jó…

3 kedvelés

Szerintem a Prime is jobb mint a Lite. Elvileg a By-ka jobb mint a Prime.
Még ma kipróbálom én is, most mostam el, biztos ami biztos :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

igen ezt én se értem…van sokkal kisebb kazánterű rta-ám nem egy és mégis…

2 kedvelés

Ha tudnám a miértet gyártanék rta:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Persze lesz kínai csak drágábban energia árak emelkednek így azt a fogyasztókra verik rá…

1 kedvelés

Szerintem igen ki alakul majd egy több milliós közösség ahol a pénz van a többiek meg dolgoznak nekik egy tányér levesért.

2 kedvelés

Mint pl ma én is "dolgoztam"mert néznem kell valami kazánt…:grin:

3 kedvelés

Évek óta igy dolgozom amikor van munka meg csinálom az,hogy az hétvége az mind1

1 kedvelés