Ezt most olvastam és minden más 😊

Azért nem, de persze nem árt ha van :blush:

1 kedvelés

Köszönjük @Donat , hogy a helyretettél minket :blush:

1 kedvelés

Nincs is mindig igazam én az Aresről és a törpéről is lebeszéltelek volna most lenne egy Dram-od meg egy ByKa-d

3 kedvelés

Törpéről?
Azt nem mondtam, hogy mindig igazad van, de eddig bejöttek az ajánlásaid.
Néztem a DRAM -ot, de valamiért a Byka szimpatikusabb, szóval megvárom az SE tapasztalatot. Meg hát egy kis plusz bevételt :joy:

3 kedvelés

Törpe:dvarw :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Jah. Nagyon tetszett mikor megjött, most csak tetszik. Bármennyire elcsépelt már itt, de BY-KA lett az igazi :blush:

4 kedvelés

Szerintem az egyik legszebb tank a dvarw…más nem jut eszembe róla.

4 kedvelés

Nekem külsőre a Brunhilde a legszebb :blush: a Dvarw egyszerű (jó értelemben), letisztult.
A Byka meg egyszerűen jó :blush:

2 kedvelés

Nekem nem jönnek be a német csajok…szeretem a letisztult formákat lásd Dani… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Mondjad @Donat látom el kezdted???

Hát igen, nem.egh törékeny hölgy :blush: bár nekem sikerült a bucsuzaskor eltörni az üveget :flushed:

Én írtam át a címet, ne bántsd :joy::joy:

1 kedvelés

Nem bántom csak láttam ír és kíváncsi vagyok mit akart mondani a címet nem figyeltem…

1 kedvelés

@Lsxtom is ír meg várom :slightly_smiling_face: :face_with_hand_over_mouth:

2 kedvelés

Hiába várunk?! :blush:

1 kedvelés

Nem is a Bááájjkkkáááá az! :index_pointing_at_the_viewer: :laughing:

Rossz az nem lehet, mert mégis csak egy Báááájjjjkkkkááá igaz @Janos? :wink: :smile:
Én nem mert a 3-hónapos terv előírja, 3db Báááájjjjkkkkáááá beszerzését! :wink: :grin:

2 kedvelés

Csak nem úton van neked is? :blush:

Jövő héten indul a mandula! :index_pointing_at_the_viewer: :wink:

2 kedvelés

Szerintem a klónok ára elfogja érni azt a határt amikor már nem lesz érdemes pénzt adni értük a byka Se-nél nekem már elérte—klón:44.9+15-----eredeti108.3+6.3…

3 kedvelés

Mire gondolsz???