Érdemes megragasztani? És ha igen mivel?

Tegnap sajnos repült egyet a drágaszágom és ez a törés lett az eredménye. Meg lehet valamivel úgy ragasztani hogy tartós legyen és nem oldódjon bele a gőzbe?

Törés felületéről szemből dobnál fel képet légy oly kedves

1 kedvelés

talán látszik valami

Én nem szórakoznék vele, vegyél másikat.

3 kedvelés

Elég tiszta a törés ha kibanyaszod akkor lehet anyagában hegeszteni forasztó pákával lapos csavar húzó fejel. De ha nem akarsz pepecselni inkább vegyél egy újjat ahogy @Ispy mondta

4 kedvelés

persze…mindent lehet, de én nem kockáztatnék a ragasztóból származó vegyületek esetleges kipárolgásával…ami egyenesen a szádba megy, pláne meleg környezetben. De lehet csak én gondolom túl :grin:

1 kedvelés

Anyagában az az törés mentén saját anyagával össze olsvasztod :grin: semmilyen ragasztó nincs

2 kedvelés
  1. Percnél látható a procedúra azon része kissebb anyagon természetesen lehet egyből rá pótolni is majd vissza csiszolni . De vegyél inkább újjat :grin:
1 kedvelés

Szerencsére a B3 hoz adtak 3 driptip-et de pont ez a hosszí volt a kedvencem :slight_smile: Úgyis nézegettem már a különféle szopókákat hogy kellene venni, lehet pont ezért most tört el :smiley:

1 kedvelés

Bele halt a féltékenységbe :rofl::rofl:

Tuti ezért lett öngyilkos szegénykém :smiley:

megnéztem…maradjunk annyiban, hogy vegyen újat :grin: …nem is értem az adott szituhoz, hogy gondoltad (egy mütyűr esetén ami takarásban is van) :thinking:

1 kedvelés

Hát kis vackoknál nagyon pepecs de borításokat K jól meg szoktam csinálni vele a kutya se mondja meg :grin::shushing_face:

1 kedvelés

Ezt ahogy elnézem, nem érdemes ragasztani. Árulnak is driptipet, esztergáltatni is lehet, ráadásul mindegyik csereszabatos mindegyikkel, én összevissza cserélgetem őket kazánjaimon, egyet, ami nem tetszett belegyógyítottam pipaszárba, hogy legyen olyan pipaszár alakú szopókám is, de valami kidobott fénymásoló műanyag papírtovábbító alkatrészéből esztergáltam magamnak is egyet esztergagép hiányában fúrógépbe fogva linóleumvágó késsel. Még az O -gyűrűnek a nútot is belefaragtam.

Hihetetlen türelmed van hogy egy ilyennek nekiláss :slight_smile: