Első e cigi vásárlás(rta)

Szerintem nem olyan rossz választás a Legend 2 se. Páromnak az van, most kapott rá egy Dead Rabbit 3 tankot, egyáltalán nem vészes az az 1mm lelógás. A Zeus tank is ugyanígy lelógott róla. Lassan fél éve használja, vigyáz rá, így teljesen olyan mint új korában, semmi baj nem volt vele idáig.
Dualban amúgy én biztos nem vennék 1 akksis modot, singleben meg szerintem felesleges a 2 akku.

1 akksival nekem egy Odin van a kisebbik Valkyrie tankkal, szeretem.

7 kedvelés

Ja igen, az odin, az sem rossz, bár picit drágább és 1 centivel magasabb, mint a riva.

7 kedvelés

Szia.
Én legutóbb úgy rendeltem tőlük, hogy beraktam a kosárba amit szeretnék megvenni. Kifényképeztem és csatolmányként beleraktam az emailbe.
Most nagyon gyorsak voltak, még aznap kész lett a rendelésem.

Egy dolgot vegyél figyelembe a vásárláskor a kereted miatt. Vannak még járulékos cuccok amik kellenek. Aksik, aksi töltő, drótok, vatták, egy tekerősegéd sem árt. Ezeknek is van áruk​:wink:

2 kedvelés

Ha gyorsan akarsz jó áron Rivat , Gaur 21, ill. Legendet pár vapertárs foglalkozik vele. Most tette fel őket. Érdemes ránézned. Ajánlom őket!

1 kedvelés

Az “50 ezres” Riva-ban komolyabb tudású chip van (250DNA)…ami szerintem kezdésnek túlzás, ha csak nem akarsz rögtön a sűrűjébe csapni a thermo control-nak (TC). Az alap TC bőven elég kezdésnek, szerintem…talán még azt sem fogod használni, ahogy pl én sem…és ezt a “25 ezres” is tudja. De te döntesz :wink:
Arra számíts, hogy a dual modok nem a zsebben kényelmesen hordhatók kategória…a Riva legalább alacsony (8cm) viszont cserében kicsit tömzsibb mint a vetélytársak.

2 kedvelés

Az attól függ mekkorra az a zseb. :rofl: Én mondjuk az odint sem vágnán zsebre…

1 kedvelés

Jah, a kenguruk előnyben vannak :grin:

2 kedvelés

Illetve ami még nekem szempont szokott lenni, hogy full fém-e…az odin például 5 perc egyedüllét után kellemes -5 fokos szokott lenni a lakásban is, amikor felkapom mintha egy jégkockát szorongatnék.

1 kedvelés

Akinek már az összes fajta mod-ja is volt meglepő elvárásokat alakíthat ki :joy:

2 kedvelés

Amit eddig lehet nem említettem, hogy 2db-ot vásárolnék, mert nem csak magamnak lenne :sweat_smile: De ugyanolyan lenne mindkettő. A másik dolog pedig a cseh oldalon nem találtam teljesen fekete színben. Viszont amit küldött @Zsolt68 a djvape oldalon van elérhető fekete színben. Erről az oldalról tudtok valamit? A rendelés jár esetleg valamilyen plusz költséggel még? Revolutom nincs, mastercardal vásárolnék. Ha 2db-ot rendelnék arról az oldalról úgy kerülne kb 40 ezerbe. Számomra az eléggé megfelelne. :slightly_smiling_face: A keretbe direkt azért foglaltam bele csak a modot és a tankot mert csak magamnak venném fullba mindennel együtt beleértve még az aksit, töltőt stb. A másik készülék csak simán a tank és a mod lenne

egyelőre nem merek ilyen nagy elvárásokat és kritériumokat felállítani :rofl: Hogy fém e vagy műanyag. Először legyen egy kis tapasztalat. Később úgy is jön majd az utódja amit már könnyebben ki tudok majd választani a nekem megfelelő igények alapján :sweat_smile:

Vicces, hogy pont én ajánlom a djvape-et mivel mérges voltam rájuk (pedig a revolut is ludas), de többen itt tényleg folyamatosan vásárolnak onnan…ezért mondható, hogy ajánlott megbízható shop. Plusz adó nincs mivel az árban foglaltatik és ők fizetik (IOSS).
Amúgy én is full black-et vettem ezúttal…viszont te mégis előbb kapod majd kézbe mert az enyém Kínából jön.

1 kedvelés

Szóval az ár annyi lesz amennyit a kosárban látok? Kiszállítást néztem max 4 font ami kb 2 ezer ft. És ezen az oldalon nem kell emailt írnom, hanem csak berakom kosár, megadom az adatokat és ennyi? Valamint innen tudok tankot és minden mást is rendelni mellé? mert lehet egyszerűbb lenne akkor már egy helyről beszerezni a dolgokat

1 kedvelés

2.99 font a szállítás, de letet bizonyos összeg felett grátisz​:thinking:…ezt a rendszer számolja úgyis ki. A kedvezmény kódot se feledd beírni!..10% nem kevés

2 kedvelés

Szeva!
Ha DL, akkor én elsősorban 2 akkus modot ajánlanék, főleg ha dual kazánt választasz. Szóba jöhet még egy akkus 21700-as mod is, inkább single tekerésnél előnyös…
Nekem van egy Thelema quest 200, mégegyszer nem venném meg, mert nekem zavaró, hogy a “C” keret ropog, mozog, egyébként iszonyat jó készülék, ezt leszámítva. Gaur 18 lehetne még jó választás.
Kazánból szerintem dual nagyobb élményt tud adni, én személyszerint Dead Rabbit kazánokat ajánlom, szinte már csak a v2-eset használom, mióta rátaláltam, de úton van a v3 változat is, nem lehet rossz. :slight_smile:

1 kedvelés

3 kedvelés

Most mondjuk pont nem a döglött nyúl van rajta. :joy:

Szóval akkor a Dovpo Odin 200 lenne a kiszemelt. Tank pedig a Dead Rabbit v3 RTA https://djvape.co.uk/products/hellvape-dead-rabbit-3-rta?_pos=11&_sid=860977f28&_ss=r&variant=43192365842674 Jókat is olvastam róla és tetszik is ez a lila nagyon :sweat_smile:. Tesómnak lesz a másik Riva neki pedig Egy Zeus X RTA. Mit gondoltok megfelelő lesz kezdésnek?

Az ugye megvan, hogy ez a döglött nyuszi dual tank?..persze lehet csak egy tekerést is belerakni.
Ugyanakkor szintén idei tank a Dead Rabbit M, ami kifejezetten single.
Csak gondoltam szólok…bár ebből nincs lila

2 kedvelés

Én elfogadnám. Mondjuk nem lilában, de ízlések és pofonok.

1 kedvelés