Ello Mini porlasztók

Sziasztok!

Nagyon kedvezményesen hozzájutottam 2db fóliás Ello Mini tankhoz. Nagyon nem mai darabok, de olyan ízei vannak, hogy csak pislogtam az első beüzemelés után (csak az egyiket bontottam ki természetesen :slight_smile: ) Dobozonként két darab porlasztó is jár hozzá, de én szeretnék még vásárolni, mert úgy érzem hosszú távon velem marad a kicsike. Sajna csak 2ml megy bele, de egyszerűen és gyorsan lehet tölteni így ez sem annyira zavar. Mivel azonban régi típus, csak egy két helyen találtam hozzá porlasztót, ráadásul a bele valók közül nem is mindegyik félét. Az eSmoker-nél van még három fajta, érdekelne, hogy tudtok e esetleg oda kedvezmény kódot, vagy muszáj leszek 20k-t kiadni a három dobozért? Találtam még itt-ott (svájci vagy épp cseh oldalon) de a szállítás sok esetben vagy nagyon drága vagy kérdéses. Köszi a választ!

E-liquidbolt.cc :grin:

Köszi, ezt is megtaláltam csak közben elveszítettem :smiley: Itt lehet egyesével is vásárolni, már mint abból ami van, de így sem jön ki olcsóbban sőt, pont ugyan annyi lenne a 3*5db. De ezt azért eltettem most talonba, mert lehet, hogy beáldozok a darabszám oltárán! Köszi szépen!

1 kedvelés