Egoist - Ego Holy Cannoli

295234175_5516891068370675_148549827230647550_n
Egoist - Ego Holy Cannoli
Kiszerelés: 12ml aroma, 60ml flakonban
Gyártó: Szlovén
Setup: DL porlasztós tank 30W

A cannoliról kijelenthetjük, hogy az egyik legjobb olasz édesség. Ropogós tésztarolád, amiben krémes ricottás töltelék van. Összességében én nagyon szerettem a gyártó termékeit, teszteltem már pár aromát amiknek igazán jól sikerültek az ízeik. Kíváncsian kevertem be az aromát, bízva abban hogy vissza adja a sütemény ízét. Az illata, süteményes, valamint érződik rajta egy kissé sajtos illat is. Két részre osztanám az ízeket, amit a tésztával vagy a sütis részével kezdeném. A tészta rolád ebben a formában nem az amit elvárunk, a tészta ott van de mintha más, mondjuk péksütemény lenne. A második íz az egy sajtos krém amit erőteljesen uralkodik az aromában, mind ízben valamint illatban is. Lágy nem annyira erőteljes de mégis mintha felül kerekedne a tészta ízén. Ha nem tudnám mi a neve az aromának, azonnal rá vágtam volna hogy: sajttorta. Egy kicsit lehetne édesebb, tèsztásabb és tejszínesebb ,de nyilván ez szubjektív mindenki más részéről. Ettől függetlenül mégis úgy gondolom hogy jól sikerült finom ízek vannak benne, viszont én személy szerint nem azt kaptam amit vártam.

3 kedvelés