Édesítőszer mentes ízek

Sziasztok!
Tudtok ajánlani olyan márkákat vagy ízeket amikből nem érződik ki az édesítőszer? Borzalmasan kényes vagyok rá és elég sokat lötyit rendeltem ami tocsog az édesítőben.
Ezen felül ha valaki megtudja mondani hogy az Omerta The Earnerjét honnan lehet rendelni azért külön hálás lennék!

2 kedvelés

Szia! Édesítőszer mentes aromát nagyon nehéz találni, én most hírtelen nem is tudnék márkát írni, max annyit, hogy a természetes gyümölcs aromák kevesebb édesítőt tartalmaznak, hogy kellően visszaadják a gyümölcsök autentikus jegyeit. Számomra a Capella ilyen. Nem tolakodó az édesítő, hanem nagyon közel áll az igazi gyümölcshöz. Desszert és sütis ízeknél pedig nincs olyan amiben nincs édesítő. A dohány ízek között is vadászni kell a szárázabbat/fűszereset. A fent írt Omerta az Eliquidonlineshop-ra hamarosan érkezik. A linket VPN-nel tudod megnyitni.

Vagy itt az eliq ahol raktáron van, szintén csak VPN-el elérhető, csak itt drágább. :confused:

8 kedvelés

A&L-től a Green verziók esetleg?

7 kedvelés

Húúú, tényleg! Az édesítőszer mentes! :slight_smile:

4 kedvelés

Mondjuk az is édes azért…azt nem tudom mitől, lehet csak a vg? Én féltem tőle kicsit, hogy nem lesz édes, pedig de.

4 kedvelés

Az nem baj ha édes csak ne érezzem az édesítőszert :smiley: pl az al carlo banánban meg az almában talán nem érezni annyira. Viszont pl a Bombo és Steamtrain aromáktól rosszul vagyok.

2 kedvelés

Esetleg az elf liquidet nézd meg.

3 kedvelés

Aromák is vannak elfből? Mármint nem bekevert.

1 kedvelés