Nem édes aroma

Sziasztok! Valaki esetleg tudna ajánlani olyan gyümölcsös aromákat amelyek nem édesek? Talán sima egy ízű tpa aromák? Sok mindent próbáltam de a legtöbb nekem túl édes még alacsonyabb keverési arányban is. Ami egyedül bejött halvány és nem édes íze miatt az a big mouth fizzy peach ice tea. Köszi!

2 kedvelés

Szia!
Konkrèt aromát èn nem fogok tudni Neked ajánlani,de talán ez a bejegyzès segíthet a megoldáshoz vezető út megtalálásában.

5 kedvelés

A Hangsen gyümölcsös régen egyik sem volt édes…

4 kedvelés

Szia! Szerintem attól is függ miből fogyasztod, mert a huzal típusa is fel tudja erősíteni az édesítőt. Egyébként igazad van, mostanában minden gyümölcsös baromi édes. :confused: Emlékeim szerint a Capella aromák nem voltak édesek, azok nagy átlagban egy ízűek. Nálam most Fruizee aromák vannak tesztelésen, azok sem édesek, csak max édeskések (nekem legalábbis). Ezek hűsítősek és/vagy mentásak, de van hűsítő nélküli verziójuk is, ha jól tudom.

5 kedvelés

Talán az emelt teljesítmény is csökkenti relatíve az édesség-érzetet.

(Ezeöccáz Watt :rofl:pláne)

3 kedvelés

Nem nagyon szívok gyümit, de altámasztom @Vaperina_Kinga -t Capella ügyben.
Volt még a Five Pawns-nak sárgadinnyés tengerisós cucca, de sajnos már nem gyártják. Esetleg tőlük van egy vérnarancsos, Queenside néven ha jól emlékszem, az is fini volt és az még elérhető asszem.

6 kedvelés

Köszönöm a válaszokat! Berendelek 1-2 capella aromát kipróbálni.

4 kedvelés

egyik ok ami miatt nem használok aromát…tudom ez elég extrém, de nekem évek óta bevált.

1 kedvelés