Dvarw MTL clon

Sziasztok,
Nem tudnátok honnan tudnék beszerezni jófajta klónt?

Köszi

5 kedvelés
4 kedvelés

Itt is szètnèzhetsz @Robred :grin:

https://www.2fdeal.com/search/?Keyword=Dvarw

4 kedvelés

Nekem az Aliexpress bevált​:smile:

2 kedvelés

Jó is lenne de 67 nap a szállítás​:sob:

Ha gyorsan kell, az olasz boltokban nézz szét, 2fdeal-3fvape cc.2-3 hét (az utolsó csomag ~2 hete 8napra jött, de alapvetően ne erre számíts, ott is elindult az év végi diliház), az alis eladó által megálmodott szállítási mód mindig lutri. De nem a gyorsaságra szokták kihegyezni​:thinking: És ott a minőség is kérdéses lehet

Megrendeltem alirol 6500 Ft, van azért még steam aromizer és egy berserker csak kíváncsi vagyok a ‘legendára’…:slightly_smiling_face:

Ha jól építed,csak akkor lesz jó,bármit építesz nem csak ‘a legendát ‘ !

igyekszem mindent jól épteni!

Nem annyi.Az a végső időpont.Két-három hét kb.Én 16-án rendeltem,szerintem jövő héten megjön.

1 kedvelés

Itt is van.11 nap volt​:blush:

7 kedvelés

Na megérkezett, egész jó! Arra van praktika,hogy ne hagyjam el a szipkát? eléggé laza szerintem.

5 kedvelés

Szia!
Először is gratulálok,szèp összeállítás.
Nálam is volt ilyen jellegű problèma.Èn úgy oldottam meg,hogy egy másik drip tipről levettem az O gyűrűt,ès átraktam a dvarw drip tipjère.Azzal már klasszul beleszorul.

3 kedvelés

Én rögtön lecseréltem azt a “csutkàt”.

3 kedvelés

Simán lecseréltem a Doggy drip tipjére.

2 kedvelés

Én egy Pink és egy Piros Mingre :roll_eyes::grin: tényleg olyan kis lötyögős csutora.
Tiszta törpe … :roll_eyes:

Ha nem szeretnéd lecserélni a drip tipet másikra, akkor cernázz az o-gyűrű alá.

3 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.