Drag x plus pnp rba

Sziasztok teljesen új vagyok a vaper világban de nagyon bejön.Vettem egy Drag x plus -t pnp rba fejjel amit ma sikeresen elhagytam,tudnátok helyete más tankot ajánlani ? Ami nem mágneses

1 kedvelés

Szia Attila,

nem volt még drag x-em, de szerintem ezek mind mágnesesek, sőt a podoknál előszeretettel használják ezt a megoldást. Sajna azt kell mondanom, hogy egy normális 510-es modot kéne venni, amire aztán mehet bármilyen kazán. De majd kijavítanak, ha hülyeséget beszélek. :grin:

Ez normál 510-es, szóval olyat rak rá, amilyet csak szeretne.

Szóval @Attila_Nagy bármilyen tankot rá tudsz rakni, ami az ízlésednek megfelel, meg jól is néz ki a készüléken :slight_smile:

2 kedvelés

Igen 510-es csatlakozóval van ellátva , csak nem tudom ,hogy egy profi felújítható kazánhoz jó-e ez a mód ?!

Nem tudom, hogy MTL vagy DL kazánra vágysz, de MTL-hez egész biztos elég, DL-re meg ha nem akarsz valami szörnyeteget rárakni, akkor szintén.

Mtl-re gondoltam és mindenképpen építhető , előre is Köszönöm szépen

Tudtam én, hogy hülyeséget beszélek. :grin:

2 kedvelés

Nem annyira, mert közben a gyári tank alapból adapteres és úgy mágneses :slight_smile:

Látom nem úszom meg, ajánlanom kell valamit :sweat_smile:
Akkor a személyes kedvencem: Vapefly Brunhilde MTL

Az egyetlen ami problémát jelenthet, hogy egy lyukon keresztül lehet tölteni, amibe pont beleillik a flakon csőre, de sokaknak ez nem jön be, mert összeliquideznek mindent. Nekem még soha egy csepp sem ment mellé, de lehet, hogy én egy anomália vagyok. Vagy egy oximoron :joy:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :+1::grin: