Dohányos aroma

Sziasztok.A kérdésem a következő lenne. TPA M TYPE dohányos aromához szeretnek egy kis mogyorót keverni, és sajnos sehol nem találtam infót, hogy melyik lenne a legjobb. Köszönöm.

1 kedvelés

Szervusztok !

Az M-Type úgy jó ahogy van ! Én sem tennék bele mogyorót ! Viszont kell az érés neki ! Minél több időt érik annál finomabb ! Minimum 1 hónapot adj neki !

3 kedvelés

Köszönöm csak egy kósza gondolat volt hogy a jót még jobbá tenni

B@sza a csőrömet,hogy ki kéne próbálni ,de nem hiszem hogy a közelemben beszerezhető lenne​:weary:

https://shop.perfumersapprentice.com/ :wink:
Ők a gyártók !

Tudom TPA/TFA,amerikai gyártó .Van itt is egy jópár aromájuk egy boltban,csak ez nem.A hivatalos oldaluk meg el is küldené választható futárral baráti 110 vagy 170 dollárért ,plusz vám :rofl:habár 2-3 nap alatt garantálják :rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

Ha 2-3 nap akkor annyit megér ! Sőt a dupláját is ! :joy: Csak viccelek !

Sőt,ha azt akarod hogy hétvégén is tutira odaerjen extra 60 dollárért megoldják :rofl:

Sziasztok!
Elég rendesen beleestem az eliquidvg.eu Royal aromájába…5% saját ízbajnok leves. Tudtok ezzel rokon, legalább ilyen jó aromát mondani nekem?
Tehát Royal, de mástól. Keresem a legjobbat.
Ne a mentol domináljon benne. És édesebb se legyen.
Amúgy sajna itt nem derül ki a gyártó kiléte…
(Ebben így 2 nap után kicsit többet érzek, mint amit én tennék bele).

Miért tetszik? Szivarkàkról vagyok leszokóban, illetve barna Szofi…ezért.

Erre senki?
Vagy csak én szívok Royal-t…

1 kedvelés

Úgy néz ki, igen :slight_smile:

Pedig fenomenális ám.
Egyszerre szivar és csemege. Különleges íz. Nem a monoton mogyorós dohányimitáció.
Ez nem reklám. De a kis méretű, finom ízesített szivarkákra hajas. Van benne gyümölcs, vanília, ánizs a háttérben, érett dió és valami dohányos dolog is. Nekem az eddigi legnagyobb aroma-meglepetés.

Pedig én marha kényes vagyok bizonyos ízekre.
De régen, előző életeim egyikében szívtam néha vaníliás miniszivart, ünneplőzni :slightly_smiling_face:

1 kedvelés