DNA75 költöztetés?!

Sziasztok! Van egy Hcigar DNA75 VT-m és imádom is, de útközben nem praktikus, így csak itthonra használom - már amikor itthon vagyok. De a DNA… az tetszik :slight_smile:
Most épp felraktam eladóként, de ha lenne ötlet, hogy lehetne az elektronikát egy pici, 1*18650 házba költöztetni, akkor megtartanám.
Van erre esetleg ötletetek?
Vagy olyan készülékről tudtok ami futott DNA75 és más chipszettel is? (Ez még lehetne megoldás.)
Előre is köszönöm! :slight_smile:

4 kedvelés

Jac Vapour Series-B, Vaporshark Switchbox, Thinkvape Box75, Thinkvape Fiinder 75, Boxermod Classic DNA75, Lostvape Therion DNA75 :slightly_smiling_face: A Series-B ígéretesnek tűnik. :thinking:

7 kedvelés

Szia! Kinga amiket leírt mind tökéletesek ill. még Prisma DNA75C Mod by Elcigart ez egy 18650 kis mod!

6 kedvelés

Köszönöm szépen a tippeket! :slight_smile: Bár én igazából úgy értettem hogy ugyanaz a “kaszni” elkészült DNA75 chipsettel és a gyártó a sajátját is rakta bele, mint pl. a Dovpo Odin 75 vs 100.
Vagyis egy Odin100-ba simán át tudna költözni a DNA chispset… A DNA75c-nél több alternatíva van, de sima DNA75-re (nem c-s) nem ismerek ilyet… :frowning:

1 kedvelés

Oh, értem. :confused: Akkor inkább egyedileg gyártott modot lenne érdemes csinaltatni. Én a fára jobban szavazok. Abból is a stabfára, amivel ha jól tudom @Irhazi is dolgozik. Ha nyomtattatni szeretnél én ismerek valakit aki egyszer baromi régen mesélt nekem a terveiről 3D nyomtatás ügyében. Nem tudom, hogy aktuális e még, vagy foglalkozik e még vele, de @Zsolt volt az aki ezt még akkoriban előterjesztette nekem. Remélem nem lesz kapufa. :slightly_smiling_face::thinking:

6 kedvelés

Köszönöm Kinga :)! Igen, így gondoltam. De a fa nem jön szóba. Zsoltot viszont megkeresem :wink: Aztán meglátjuk :+1: :grinning: :blush:

3 kedvelés