Custom Series Pico 75

3 kedvelés

Én köszönöm az érdeklődést mégegyszer, amint elkészülnek az uccsó darabok dobok fel fotókat azokról is!



4 kedvelés

Akkor ennek az alsó-felső fém fedele is egyedi készítés? Mert a gyári pont ott szeret kopni nagyon.

Nem, az alaplemezek és a felületkezelésük teljesen gyári, az átépítés kizárólag a házat érinti. Kopott alaplemezek javítása/újrafényzése fekete illetve a széria színeiben szintén megoldható.
Ennek elkerülése érdekében -nem csak ennél a mod-nál, hanem általánosságban bmelyiknél- neoprén tok használata javasolt.

2 kedvelés

Vegyél méretet . Mostanában rá érnek az esztergályosok :grin:

1 kedvelés

De ha a sima istick pico elektronikával jon, akkor arra jo lehet az artic fox ugye?

Az új pico plus-ok már nem frissíthetőek artic-kal, így azokra nem telepíthető a firmware, a régi pico-kat már nem gyártják, elvétve beszorult raktárkészleten még találni egy-egy darabot némelyik webshop-ban, de többnyire már azok is az új board-dal vannak szerelve, mint a pico plus(usb-c csatlakozós), így azok sem frissíthetőek. Ami frissíthető és még nagy ritkán beszerezhető az a pico és a pipeline pro, mindkettő a régi tipusú board-dal szerelt.
Ha artic-kal akarod használni, akkor vagy szerezz egy használt régi pico 75w-t vagy a fentebb írt két készülék egyikét, mindegyik átalakítható a custom series verzióra és futni fog rajtuk az af.

3 kedvelés

Ha már ez egy fórum, akkor röviden leírnam a személyes véleményem az artic fox illetve a dna board-osításról. Valszleg megköveznek érte, dehát legyen​:blush:!
Sztem a pico egyiket sem igényli, mert a maga nemes egyszerűségével a kezdőtől a pro szintig minden igényt kiszolgál. És miért? Mert egyszerű és pontos.
Kezdőként mire vágysz? Egyszerű kezelhetőségre, átláthatóságra. Pro véperként mire vágysz(miután már mindent kipróbáltál és tekeréstechnikailag is elértél egy megfelelő szintet)? Egyszerűségre és átlathatóságra.
A pico ezt még az új, “butább” board-jával is megadja és nem igényel semmilyen frissítésst, upgrade-elést vagy mókolast. Végső soron mi kell egy jó e-cigihez? Egy darab megfelelő méretű szálhuzal, egy kis vatta, és optimális, megbízható áramforrás valamint egy jó liquid/aroma. A többi mind csak vevő csalogatás és kűlcsín.

5 kedvelés

Kell egy jó rta és kell egy jó elektronika és egy tartós mod…

6 kedvelés

Azt hiszem pont ezzel a hárommal rendelkezem :wink:

1 kedvelés

Én is…:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Egyetértek, nem kell se dna, se artifox. Csak egy dicodes bf60. :rofl:

Ha lehetne kapni még az első szériás picot még el is gondolkodnék egy átalakításon, de ez az új ezzel a szélesített felső-alsó résszel nekem nem tetszik.

Ennyi…bykaval a tetején.

Most épp egy diplomat van rajta, de ja, kábé. :sweat_smile:

3 kedvelés

Szorozd meg 30-cal. :grin:

@Janos_Groszeibl meg…hagyjuk is. :rofl:

Das ist no torony,it’s little :joy::joy::joy:

Itt a háttér a lényeg?:thinking::joy:

Igen új a laptop is a másiknak kinyomtam a szemét :joy::joy::joy::joy:

Úgy mondják this is too small Zoltán, sorry. :sweat_smile:

Nincs Nő nincs sírás…:grinning: