Custom Series Pico 75

Mindenkié nem lehet #007​:roll_eyes:

1 kedvelés

Custom limit . Don :love_you_gesture:

Ha nem 001 akkor inkább rajta se legyen. :grin:

ISTVAN-1 se rossz

:grin::grin:

Az már a rendszámtáblán van. :joy:

Ott tartod a modot? :roll_eyes:

Most vagy én nem ittam még elég kávét vagy te. :sweat_smile:

Most :grin::+1:

Hmmm… Big Mouth Coffe :heart: …ott fogsz ELROHADNI a hűtőben :point_up:

Szerintem rendelek én is egyet, ha esetleg lenne gunmetal szinben… de ha lehet csak a simát, dicodes nélkül…:grin:

Én kérnék rá írást, Lsxtom 013-ast! :hungary:

2 kedvelés

Sziasztok!
Köszi az érdeklődést mindenkinek, megosztanék pár infót a készülékről!
Valószínűleg egy hónap múlva jönnek az első megvásárolható darabok, kis darabszámos szériákban tervezem gyártani, széles design/színválasztékban, amelyben remélhetőleg mindenki megtalálja a számára szimpatikus verziót!
A széria bázis modellje a Pico Plus.
Az átépítés a gyári burkolat módosítása, így elsődlegesen komplett új mod-ként szeretném értékesíteni, a magyar piac árérzékenysége miatt nagy valószínűséggel Magyarországra lesz egy “Just body”-opció, amely csak az átdolgozott sleeve-et tartalmazza csere ház ellenében vagy küldöd a mod-od és az új body-val kapod vissza, de mint írtam is, ez is, mint maga az egész projekt egyelőre még tervezés/kivitelezés alatt áll, tehát nem fix.
Az átépítés csak a burkolatot érinti, a gyári board/nyák érintetlen marad. Ennek módosítása nálam extraként sem kérhető.
Opciónálisan felár ellenében elérhetőek lesznek egyedi tervezésű és gyártású beauty ring-ek különböző méretekben(25/22, 25/23, 25/24), illetve szintén egyedi rozsdamentes clear cap-ek, valamint kérhető lesz usb csatlakozó ajzat nélkül is a ház(lefalazva).
Szabi képein látható modell egy prototipus, kisebb-nagyobb változtatások még folyamatban vannak a végleges verzión, de alapvetően itt már látható az irányvonal, amin a projekt haladni szeretne!
Árat egyelőre nem tudok megadni, amint publikálva lesz a végles verzió meglesz hozzá az árcedula is természetesen!
Csatolnék pár műhelyfotót a tervezett palettáról:

Ps: lesz egy camouflage/terepszínű variáció is, arról egyelőre nincs kép, illetve lehetséges, hogy egy stabfa utánzat/csomós fa verzió is, amint elkészülnek mellékelem a fotókat azokról is!















12 kedvelés

Egyre én is benevezek,amint elérhető lesz. :thinking: :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Már 4-5 tuti vevőd lesz rá:smiling_face:
Sok sikert :fist_right::fist_left:szépek :smiling_face:

5 kedvelés

Köszönöm​:blush:!

3 kedvelés

Szia Tomi
Nem türelmetlenség,csak halkan érdeklődök,hogyan áll a Pico- projekt.?

Előre is köszi a válszt.
Zolee :saluting_face: :thinking: :slightly_smiling_face:

Szia Zolee!
Köszi az érdeklődést!
Lassan elkészül a proto széria, végül 16 darabra felbővítettem a sorozatot.
Augusztus eleje/közepe felé lesznek elérhetőek az első sorszámozott darabok.
Ha valakit bővebb és konkrétabb infó érdekel kérem messengeren keressen, ugyanezen a néven ott is elérhető vok!
Pár “műhely fotó” a kész és folyamatban lévő munkálatokról:










8 kedvelés

5 kedvelés







8 kedvelés

Tomi,köszönöm a választ,videót.Nagyon szépek.Mint a múltkor is írtam,amint elérhető,egyre benevezek.Narancssárga+Fekete kombó érdekel,tetszik. :saluting_face: :wink: :grinning:






6 kedvelés