Cigabuy rendelés segédlet

Szia,

Én az első opcióval rendeltem idén már 2 csomagot (DHL paket). Kínai raktárból és 8 munkanap alatt megjött vámkezelés nélkül.

4 kedvelés

mondjuk az olcsobb lehet avval fogom én is akkor rendelni majd​:wink:

3 kedvelés

milyen drip kell 510 es ugye

1 kedvelés

nem nagyon van ott akku sem drip tip nincsen

1 kedvelés

Igen sajnos​:cry:

le is adtam egy rendelést az első szállítási móddal meglátjuk mennyi idő lesz​:wink::wink:

4 kedvelés

Reméljük még a héten elhagyja Kínát, mert ha nem:


Ok ilyenkor egy fuszalat sem tesznek keresztbe, az online kereskedelem is szinte leáll erre az időre.

2 kedvelés

remélem még akkor csak időben rendeltem ezt nem is tudtam​:wink:

1 kedvelés

most 2 eur vissza utaltak az 52 eur rendelésemből,hogy miért azt nem tudom​:thinking:furcsa dolgok ezek.

Ma jött az email, hogy vége a vakációnak és rendes munkanapok kezdődnek!

az én rendelésemet refundedbe rakták csak nem értem miért,bár a pénzem úgysem veszlik oda mert a pay pall vissza téríti ha minden igaz.

még azt nem tudom a pay pall számla egyenlő a sima bank számlaszámmal vagy nem?:thinking:vagy a pay pall számlám hol kell keressem mert van pay pallom de a pay pall számlát nem látom itt

Az egy másik számla ,kell pár nap mire megjelenik a számládon

1 kedvelés

most pay pallon vissza igényeltem a maradék összeget de én nem értem ezt a cigabuyt miért csinálja ezt velem​:sweat_smile:de tán mintha láttam volna most ma a cigabuyon hogy pay pall fizetéssel nem szállítanak eu ba ha jol láttam.De ki érti ezt.

Én mindig azzal fizettem náluk semmi baj nem volt​:blush:

1 kedvelés

ezt írják szerintem itt sem lehet lesz rendelni pay pallal már ott a képen a csíkban fent írnak valamit ha jól értelmezem nem szállítanak

azt nem tudom a pay palanon kívűl ugye lehet több fajta fizetési módot választani csak azokat ugye nem ismerem de lehet hogy ki kellesz kerülni a pay palal való fizetést ezen az oldalon​:thinking:

de meg variálják ezek a szállítást vissza kaptam 2 eurot most kapom ezt az üzit szerintem csak elküldték a megrendelésemet​:sweat_smile::wink:

2 kedvelés

Cigabuynal hogy tudok fizetni? Csak ezzel a trustlyval? Nem lehet paypallal?

én pl pay pallal fizettem ki kb 1 hónapja a rendelésemet​:blush: