Calumette.com

Új bolt fransziában

Szállítás hozzánk 3.8 júró, 29.9 felett ingyenes, ami nagyon barátinak mondható, paypal, bankártya fizetés, szóval vásárlásra fel. :grin:

15 kedvelés

A szerző törölte a hozzászólását :rofl::rofl:

3 kedvelés

Szia @Ispy!
Most néztem az oldalt, eléggé baráti áron vannak a készülékek! Te rendeltél már innen? Nem tudod véletlenül, hogy az árban benne van az áfa? Nem érthető az oldalon, amit írnak.

2 kedvelés

Szia,

nem rendeltem, de ez eu, amit látsz azt fizeted.

2 kedvelés

én pl rta nem is találok az oldalon csak poris tankokat​:blush:

Egy pár van, ha nem is sok

3 kedvelés

Remélem! Hiába EU, ha nem fizetsz 27%-ot, mert nincs azaz ioss, vagy mi a szösz rendszerük, akkor a futár kérni fogja tőled a plusz pénzt :roll_eyes:

EU-n belül nincs.

Vettem már a németektől, franciáktól, spanyoloktól cuccokat, ezeknél nincsen áfa meg vám, legalább is én még nem halottam olyanról, akinek kellett volna extrát fizetni.

3 kedvelés

EU-n belüli országból nincs vám. Kínából, Japánból, meg Angliából viszont van. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Viszont az áfa most nem tudom hogy megy, LPV-n már eleve magyar áfa szerint fizetsz, de csak akkor látod a végleges árat, ha beloginolsz. :thinking:

3 kedvelés

Lpv-n igen,kumulus-on nem.Boltfüggő.

2 kedvelés

Lassan mindegyik shop benne van az IOSS rendszerben. Az Áfával terhelt árat kifizeted, és a shop fogja továbbutalni az adót a NAV-nak. Ha véletlenül valakivel 2x fizettetik meg akkor nem küldte tovább a shop a pénzt. Ilyenkor fel kell hívni a NAV-ot, hogy ez történt, és elvileg akkor továbbítják majd a csomagot, ha a shop atutalta az Áfát. Még nem kiforrott ez a dolog…

5 kedvelés

Gondoltam hátha érdekes lehet,október 13 -ig 20% kedvezmény minden termékükre.
Kód: 10ANS

2 kedvelés