Byka v9, tényleg megéri?

Jobb ha veszel mindegyik vape systems termékből és akkor nincs az az érzés,hogy lehet a másik jobb …

Nem rég idegen környezetbe mentem a lányommal. Én az ő nevén mutatkoztam be. Ez nem is lenne zavaró,ha nem az apja lennék! És félek,ez egyre csak cifrább lesz! :joy::joy::joy:

Ne vaccakolj, vedd a v9-et, amíg akciós, 20k már látható összeg azért… :grin:

Ha pedig mégsem jó átveszem tőle féláron :smiling_imp::grin:

Ez már nekem se jött be soha. :rofl:

1 kedvelés

Így beszél egy profi véper. :grin:

1 kedvelés

Venném,ha hoznák ide!

1 kedvelés

Mi az ott az égen egy madár? Nem. Egy repülő ? Nem.
Az ott @Tyutyika aki segít a csomagokkal a londíner hős :rofl::joy::rofl::sweat_smile:

2 kedvelés

…vére folyjon patakokban :sweat_smile: Ezt rendeljem meg https://www.e-smoke.sk/rta/7722-vape-systems-by-ka-v9-standard-starter-mtl-rta-5ml.html?search_query=By+ka+v9&results=2942

külön, vagy @Bishop mesterrel együtt és ha ő rendeli (és még nem rendelte meg), akkor utaljam el neki a Zsé-t és ha igen, akkor mennyit és egybéként is már tele a hócipőm a Vaperinával :sweat_smile: :sweat_smile: Meg a Sok Segítőkész “elvtárssal” :heart_eyes:

A tavaris ott segít ahol tud.
FOR THE VAPERÍNA

1 kedvelés

Ugye azt tudod hogy ehez csak az 1.7 pin jár ?
Nehogy sok legyen a levegő,ez csak egy jótanács :wink::hugs:

Nem tudom, melyiket, rendeljem meg. Arra gondoltam, hogy a KiszKiciKiani ekezktől lehet bizbaszokat rendelni hozzá később :thinking:

https://www.e-smoke.sk/rta/7721-vape-systems-by-ka-v9-standard-basic-mtl-rta-5ml.html?search_query=By+ka+v9&results=2942

Inkább ezt, ehhez 3 pin van, vagy a nano basic, ha elég a kisebb tartály

1 kedvelés

Ühöm akkor ez ez egy kész tény hogy rendeltek ? Mert ha külön rendeltek akkor egyszerre csak egy csomagot tudok ki venni egy telefonszámáról. Minden rendelő fél számáról be kell lépnem az app-ba amihez kell kód amit küld neked .

4 kedvelés

Én hülye meg angolul tanulok és nem szlovákul :sweat_smile:

Dobre rano :grin:

1 kedvelés

Van három napom agyalni és konzultálni @Bishop Mesterrel

kép

@Tyutyika -val kell konzultánod, ő a kéz, ami átlóg szlovákájba. :rofl:

Azt értem, de a “kéznek” más dolga is lehet, egyszerűbb lenne 2-1 ben :wink:

3 kedvelés