Byka v9, tényleg megéri?

Várjál!Megnézem.


Tényleg nem​:joy::joy:

2 kedvelés

Ej, ha csövem lenne ilyen lenne :smile:

Akkor igazán csöves lehetnél :joy:

Oké, 90k lesz, de ha már Dicodes Penon lesz, akkor már 120k. És akkor sem eladó. :grin:

Sőt, akkor már duplán. :grin:

Nah, pont ezt akartam mondani, hogy @Ispy erre tuti lecsap, akkora magaslabda :sweat_smile:

Ja, és hogy mondjak még valami örömtelit számodra: rohatt beteg vagyok, alig látok ki a fejemből, de olyan szinten, hogy vapelni alig bírok, mer még az is szúr :unamused:

Jobbulást bro, erősebb vagy a covidnál! :+1:t4:

Azt nem tom az-e, de a rohattannyát :sweat_smile:

Jobbulást! Én egy erősebb megfázás után simán mentem le 6mg/ml-ről 3-ra…azóta is tartom.

1 kedvelés

Azért ha szúr egy dokit megejtenék, mert vagy Tüdő Gyula vagy bevépeltél egy sündisznót, bár utóbbi elég ritka. :thinking: :grin:

1 kedvelés

A torkomban csinájja, nem tüdőmben. Inkább olyasmi, mint amikor DL-ből tolok alacsony tartalmú liquidet. Egyébként eddig is az volt az érzésem, hogy a V9 valójában egy DL, csak MTL levegőzéssel. A Ripley ellentézise :smile:

Persze fogd rá a bájkára, biztos azért van, mert tőlem vetted. :grin: Féláron visszaveszem. :sweat_smile: Ja várjál, féláron vetted. :thinking:

Hát én úgy vettem, hogy… f_szt. Eleve kölcsön kaptam :rofl:

Jójó, akkor visszaveszem, ha nem kell, mondtam már. :grin:

Jajj, ne trükközzé mán :rofl:

Állandóan terelsz, nekem nem gond azt az ezrest kifizetni. :joy:

…többet már az :grimacing:

Mázlid, hogy most erőtlen vagyok :smile:

Ha már a felének a feléért adod fizess már a postát is nekem ide kész hozzám :rofl::rofl: nem kell tukmálódni

Múlt hét csütörtökön a gyerekem hozott haza egy kis torokgyulladást, aszongyák valami vírus okozza. Pesti ismerős is hasonlóra panaszkodik. Kérdezték a dokinál van e láza a gyereknek, vagy nekem. Mondom nincs. Azzal nyugtattak, hogy majd lesz. Szóval menjél csak a dokihoz!

2 kedvelés