By-ka és egyéb tankok - kibeszélő

28ga van benne

1 kedvelés

Az jó… :slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Nem, nyitva van :rofl:

Igen, semmit nem valtoztattam. Lehet a nagy meleg, meg a briket ami benne van​:laughing:

A koksz és szívod mint állát… :slightly_smiling_face: :rofl:

Igen beleszivok, de akkor nagyon :rofl::rofl:

1 kedvelés

Ha te is addig szívod, amíg már az édeskés utóíz is teljesen eltűnik, akkor már akkora szénhegy van benne, hogy már a levegő sem bírja kikerülni. :rofl:

Megjött ma nekem is az se, fél órán keresztül húztam rá a topcapre, de aztán rájöttem,.hogy valami baj van, szóval utánna 1 órát szenvedtem mire lejött. Barátok leszünk, már látom. :rofl:

1 kedvelés

Érzéssel, érzéssel, nem mint egy vadállat. :rofl:

1 kedvelés

Balmenet ? :stuck_out_tongue_winking_eye:Talán :blush:

Aki kitalálta, péklapátot neki…

Mondtam már hogy a kezemre áll?
Sete vagyok :grin::grin::grin::grin:

2 kedvelés

Esküszöm minél több felültöltős tankot használok, annál inkább sírom vissza a dvarwot. Ja, vettem azt is, szóval már nem sírok. :rofl: Csak a smucig olaszok nem adtak afc szettet hozzá, kénytelen voltam a padlásról kikukázni a v2 dobozát, szerencsére az afc nem változott.

1 kedvelés

Vissza a gyökerekhez :grin:az is bevált nekem,sőt több db is van :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés

Igazából világ életemben mujival használtam, szóval most izgatottan várom mit tud majd a sorbbal vagy a titanium fiberrel. Lehet 1 hét múlva lesz megint egy eladó. :sweat_smile: Megy az sevel együtt a picsába. :rofl: Na majd meglátjuk…

1 kedvelés

Nem is értem mi bajotok van vele,hülyebiztos minden tekintetben :rofl:

1 kedvelés

Hát akkor nem árulom el, hogy nekem az íztelenen keresztül a folyásig, dryhitig volt vele minden, meg az a köcsög kupak…de lehet most már nagyon pro vagyok és olyan bajuszt tekerek bele, hogy csak na.

1 kedvelés

Never forget :rofl::rofl::rofl::rofl:ha nem felejted el ,és jól tekered vattázod nálam egész nap jó íze van.
Igaz,fúrunk csúszunk mászunk lehet poros is ,de adja az ízt 2-4 nap után csere minden és bumm :grin:mehet tovább :rofl:

5 kedvelés

Szerintetek van jelentősége a dvarw nál hogy az 5ml tartályal vagy a 2ml tartályal használom?
A 2ml talán izesebb?

Talán egy kissé igen :blush:de nem engedhetek meg magamnak 30 percenkénti töltést ,így maradt az 5 ml :rofl::rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés