Blendfeel irish Black

Honnan rendelted?

A 2 fvape-ről. Már nem tudom ki mondta, hogy innen rendelte meg és minden okes volt

1 kedvelés

és ki is fizeted?én jártam úgy náluk,hogy csak azt hittem de nem enged visa kártyával fizetni csak a németeknek…így én ott már nem veszek semmit. Az is lehet,hogy ők is veszik…

3 kedvelés

Hát azzal is grimbusz volt (egy napig letiltott a revolute) , de igen kifizettem. Most awaiting shipment státuszban van és irtak hogy nincs csak a yftk, visszairtam blabla, de már ez egy hete​:confused:

2 kedvelés

kérd vissza a pénz vagy kivárod amig lesz az sxk.De szerintem az yftk se lehet rossz bár nem tudom ebbe nem vagyok benne…Sxk modokat vettem 2db-ot egy se működött az egyiket sikerült megcsinálni a másikat elbontottam… :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

A revoluton ha megnézed a tranzakciót , még függőben van, vagy lekapták már a pénzt?

3 kedvelés

Mondtam nekik, hogy akkor csereljek vagy ha az sincs akkor refund, reakció 0

Levettek már akkor másnap

hűha remélem nem buktad a pénzt…Írj nekik naponta…

2 kedvelés

Az olasz fórumon, már összehasonlították mind a kettőt @Janos! :+1: :facepunch:

2 kedvelés

Tegnap is írtam még finoman, ma is de már dühösen :laughing: holnap ku… anyázni fogok​:rofl::rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

és mi jött ki?

1 kedvelés

Csak keményen…mert kell egy ByKa

2 kedvelés

Jani! Csak én lehetek ilyen szerencsétlen ah :rofl::rofl::rofl: ahogy múlnak a napok kezdek lemondani róla :confused:

2 kedvelés

Ne mond ilyet, nagyon pereg a Báááájjjjkkkáááá lesz az mindig, ha nem olasz vonal az tuti mert tiszta szerelmesek belé! :hugs: :joy:

2 kedvelés

Én is bele futottam 2-ből egy az is mókolással…úgyhogy nem csak te vagy így… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Még reménykedem

3 kedvelés

Ez! :+1: :facepunch:

Tuti mind a kettő! :+1: :facepunch:

1 kedvelés