Billion Lives (magyar felirattal)

https://drive.google.com/drive/mobile/folders/1jOmcu2ktvpiECyC8tFGrjWOdp2jSDDyi?usp=drive_open

10 kedvelés

@Vaperina_Kinga le tudja már játszani a drive beépített lejátszója is normálisan? Mert 2018-ban még eléggé nyüglődött vele, valószínű a konvertált formátum miatt (.mkv). De lehet attól is, ha alacsony a sávszélessége valakinek.
Ha most is döcög vele a drive beépítettje, akkor mindenkinek felhívnám a figyelmét, hogy simán le is tudja tölteni és a gép, vagy telefon, “.mkv” lejátszására alkalmas playerével (most már mondhatni mindegyik alkalmas) simán le tudja játszani. Ha bármi probléma lenne ezzel kapcsolatban, akkor sikítsatok nyugodtan és segítek.

4 kedvelés

Köszönöm @Zoltan! :blush: Nekem lejátazotta szépen. Őszintén szólva már nem emlékszem mi volt 2018ban. :thinking: De most jónak tűnt. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

HIDEG Kinganéne, hideg, mert így télen raktam fel valamikor :crazy_face: Neked is akkor küldtem át. Csak páran panaszkodtak, hogy akad, nem indul, stb, a beépített lejátszóval, ezért is állítottam át letölthetővé.
De akkor ezek szerint azóta fejlesztett a Google is a playeren. Valójában tényleg nem ér ennyi szót, nem aggódom túl. Ha megy, akkor okés, ha nem akkor kiáltsatok. Csak próbálom terapizálni a szűkszavúságomat :laughing:

2 kedvelés

Igen, úgy néz ki illetve “ha jól látom” :thinking: a YouTube Playert használják :smiley:

Igen, az nekem is szemet szúrt, hogy kábé 1 éve a drive integrált videólejátszójának a felülete átváltott “jutyúbosra”, de úgy véltem, csak külcsínt váltottak. …legalábbis nem nagyon látom logikusnak, hogy ha a Goggle-nak a tulajdonában van a világ egyik legjobban felfejlesztett integrált playere (YouTube), akkor a tárhelyoldalának a felületén másik lejátszót integrálna…bár lehet, hogy csak én vagyok naiv, hogy a Google-től logikát várok :laughing:
Ellenben az .mp4-en és az .flv-n kívül a többi formátum gördülékeny internetes megjelenítésével pár éve még eléggé el voltak maradva (akadt, fagyott, csíkozódott, stb.). Számomra is meglepő, de úgy látszik kezdik utolérni magukat :smiley:

1 kedvelés

Nálam csak letöltve lehetett. A telekom legolcsóbb csomagja biztosan kevés sávszélességet ad. Na meg a cookiek. Azokat folyton- folyvást mindenhol engedélyezni kell, addig még elolvasni sem engednek semmit. De ha letörlöd őket, akkor mndenki kezdi elölről, hogy kérünk engedélyezzed a cookiekat.