Bevált desszert ízeket keresnék

na lehet a következő rendelésembe beugrik egy a kosárba :rofl:

Érdekes ez az aroma szitu…csak találomra aromaparadise-on megnéztem a pisztáciás dohány véleményeket. Nem édes, édes, túl édes, erős a pisztácia vagy gyenge, ugyanez a dohány ízre…van ott minden. Mondjuk ettől függetlenül mindenkinek bejött…ami ritka.
Számít a hardver és az ízlelőbinbók hozzáállása…ami igy rögtön rengeteg fajta ízélményt adhat. Ezért is lutri az első kostolás. 3200ért 15ml aroma, 25%-ban keverve 60ml-re felöntve szerintem nem olcsó, de ha bejön akkor ott a 30ml-es amit 20%ban kell “csak” keverni…ami szintén zsebbe nyúlós, de akkor már biztosra mehetsz.
Arról nem is beszélve, hogy mibe kerülne ha az interspáros lapátos pisztáciából szeretnél 1 hétig pisztácia ízt érezni nonstop :smiley:

Azaz igazság, hogy nagyon kezdő vagyok szóval nem nagyon értem miről írsz (kokszoljon) :smiley: :smiley: vagy csak gondolom, hogy előbb kell cserélni porlasztót az édesebbnél? :smiley:

Az édesebb ízek gyorsabban csinálnak egy szenes égett réteget (koksz) a porlasztóban lévő dróton, így az hamarabb tönkremegy.

4 kedvelés
1 kedvelés

én is olvastam a véleményeket róla, jót szórakoztam, mint ha mindenki mást szívna :rofl:. Igaz nagy tragédia nem történik ha nem jön be, drága Uram biztos elfüstöli :wink:

A Pistachiot én is javaslom. Bekeverés után kb 2 hétig érezni a a dohányt, de szép lassan kikopik.
Kedvenc desszertek: Antimatter Deuterium, BRHD Cinnarol, BRHD Smores, Don Cristo Custard, Pistachio és XO (Én úgy érzem, hogy mindegyikből kikopik a dohány)
Számomra mindegyik durván édes Mato RDTA-ból fogyasztva, így 2 desszert közé mindenképp kell egy gyümölcs vagy mentol nap számomra.

Szerk: Tény, hogy egy aroma intenzív legyen, az 50%-ban múlik a levesen, a másik 50% a hardver. És desszert ízek mellett egy vagyon lesz a podfej

4 kedvelés

Ezeket tudom ajánlani:

  • KC Don Juan Reserve / pekándiós torta
  • KTS Black Edition Golden Buzzer / Áfonyás-szedres fánk
  • KTS Wizards Sauron / képviselőfánk
  • Adam’s Vape / Pistachio Cannoli
5 kedvelés

Köszönöm szépen :slight_smile:

2 kedvelés

Ha igazán édesre vágysz és nem gond a napi porlasztó/tekercs csere akkor Capella Chocolate Glazed Doughnut. De bármelyik Cloud’s of Lolo-t tudom jó szívvel ajánlani, mindegyik finom és édes. Bár már nem igazán beszerezhető. :confused:

5 kedvelés

Köszönöm szépen :slight_smile:
Azért naponta nem akarnám cserélni :slight_smile: annyira tönkreteszi az édes íz?

Csak a csokis ízek ilyen brutálisak. :slightly_smiling_face: Viszont cserébe az említett csokis fánk nagyon finom. Sokáig a kedvencem volt, még most is, csak a rendelésig nehezen jutok el. Basszus nem jut eszembe most semmi amiket szoktam ajánlani. :sweat_smile: Egy biztos, haza felé be kell ugranom most már a Sparba igazi csokis fánkért. :yum:

1 kedvelés

:slight_smile: :slight_smile: Nekem is megjött hozzá a kedvem :slight_smile:

Semmi dohányt nem éreztem benne.

Na akkor pont jó lesz, bár a pisztáciás canollin is gondolkodtam. Na majd “cukrászdát” nyitok otthon​:rofl::rofl::rofl:

Solub mythologique kitsune is finom, 10%-ban kevertem be (sós karamella, de nem durván sós)

3 kedvelés

Ó azok az Angolok sós cukor bezzeg a kajába meg nuku íz
Fuj Ugh GIF by TV Nova

A csokis sós perec szerintem rosszabb :sweat_smile:

:roll_eyes::sob::face_vomiting: meg még amire nincs emodzsi

Köszönöm mindenkinek a válaszát :smiling_face:

1 kedvelés