BANG JUICE – Läckerei Milchreis&Zimt


BANG JUICE – Läckerei Milchreis&Zimt

Származási hely: Németország

Kiszerelés: 20ml aroma 60ml flakonban.

Egy igazi csemegét hoztam a mostani íz tesztben, ami nem egy megszokott és általános keverék, mivel egy krémes fahéjas rizspudingot kapunk a gyártó leírása szerint. Valahogy el is feledkeztem erről az aromáról, mivel régebben vásároltam, amikor még kapható volt a mi kis hazánkban is. A gyártónak nagyon sok finom készítménye van, melyekből írtam is jópárat emlékeim szerint.

Az illata valóban hasonlít a „tejbe papira” egy kis fahéjjal megszórva, tökéletesen hozza a gyerekek kedvencének az illatát​:blush:.

Az íze viszont egy kissé visszafogottabb, viszont jól érződik benne a fahéjas tejberizs. A tej kicsit krémes, a fahéj megfűszerezi az ízeket, a rizsről pedig nincs mit mondani, mindenki tudja milyen az íze. Nagyon nem szórták meg cukorral, ami nekem lehetett volna több is, de így talán nem telíti el annyira pocakunkat​:blush:. A fahéj nagyon kellemesen ízesíti a tejberizst, lágyan nem túl erősen, de megadja az alap hangulatát a terméknek. Ha jellemezni kellene: kellemesen lágy, inkább folyékony tejbe papira gondoljatok, ami inkább tejesebb, nem annyira szilárd halmazállapotú. Igazán jól kitalált aroma, akár egész napra is használatba lehet venni, mivel a lágysága, könnyedsége és a különleges íze mosolyt csal a szánkra gőzölés közben. Ha lehetőséged adódik a termék vásárlására, mindenképp megér egy próbát, érdemes rákóstolni.

6 kedvelés