Aroma kérdés

sziasztok már rég játam itt kérdésem lenne rendes dohányból próbált már valaki aromát csinálni pg áztatva ?

2 kedvelés

Szia!

Jómagam nem próbáltam.
Már csak ezért sem, mert “rendes dohányt” nem lehet kapni.

A dohánygyártók rendszerint kiáztatnak minden hasznos dolgot a felvásárolt “rendes dohányból”, majd a saját boszorkánykonyhájuk által összeállított recept szerint a különböző mértékben vegyszerezett adalékanyagokkat visszaáztatják és szárítják. A tervezésnél a kémikusok számolnak az égési hőfokkal is (kb. 800 Celsius).

Én maradok a biotisztaságú és erre a célra tervezett likvideknél, kellékeknél.

További szép napot, kellemes gőzölést!

6 kedvelés

Szia! Én már láttam is Németbe török fiatalok 5literes üvegbe tesznek fémszürőbe sisadohányt felöntik 70/30 vagy 80/20 alappal és 2-3 napig áztatják benne a sorsát! Illata jó a színe viszont iszonyat! Én nem szívnám el az tuti!

5 kedvelés

én egy 2-3 pici dohány csíkot raktam 3 mil 50 pg 50 vg be ne rossz igazi analóg ize van nem hagytam ázni állni :slight_smile:

2 kedvelés

Kéz csók Erika ! Szervusztok !

Annak idején a fekete fórumon volt aki javasolta a snuss (dohánypárna) PG-ben való áztatását, majd szűrését ! Sajnos azt kell mondjam szépen kiáznak a dolgok, de olyan mikrószennyeződések maradnak az átszűrés után is ami olyan mértékű kokszolódáshoz vezet, ami nem természetes ! Kipróbáltam magam is és tapasztalatból írom, nem tartom járható útnak !

8 kedvelés

értem köszönöm

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.