Anonim Vaperina! Inkább nem ettem de megvettem a cigimet

Itt olvashatod egy Vaperina sikeres átszokását cigarettáról, elektromos cigarettára. Az e-cigi képes jobbá tenni az ember egészségi állapotát, mivel köztudottan 95% -kal egészségesebb a dohányzásnál! Ha Te is érintett vagy, küld be a történeted az oldal alján látható űrlap kitöltésével vagy az oldalon található :heart: Jobban vagyok! gombra kattintva! Ha csupán érdeklődő vagy akkor ez segíteni fog a tisztánlátásban. Ha teheted oszd meg, hogy felnyissuk az emberek szemét, miszerint az ellenség nem az elektromos cigaretta! A történeteket érkezési sorrendben osztom majd meg veletek minden kedden, pénteken és szombaton 18:00-kor.

A beküldő kérte, hogy Anonim maradhasson.

15 éves korom óta szívom az analógot, gyakorlatilag mezítlábas Simphonya-val kezdtem, és az elejétől fogva kutya bajom sem volt. Évekig hangoztattam hogy én bármikor leteszem, aztán szembesültem vele hogy függő lettem. És egyszerűen imádok dohányozni. Nem csak a nikotin miatt, hanem a szertartás miatt, meg olyan elegáns, stb… Egyszer megpróbáltam leszokni, 3 hétig tartott. Nem csak a nikotin hiányzott, de nem tudtam mit kezdeni azokkal az időkkel amikor dohányoztam. P.l. pont egy ciginyi idő amíg felszárad a felmosás, mit csináljak kávézás közben, stb…

Nekem semmiféle fizikai bajom nem volt a cigitől, se nem köhögtem, se semmi bajom nem volt. Vígan sportoltam, énekelek mai napig egy kórusban, semmiben sem gátolt. Az sem érdekelt mennyibe kerül, inkább nem ettem de megvettem a cigimet. Viszont, munkát váltottam és elkezdtem gyerekekkel foglalkozni. Ebben viszont elvi kérdés volt h nem dohányozhatok. Ekkor jött képbe az e-cigi. És meglepően azonnal bejött, tök simán egyik napról a másikra váltottam, a hobbim lett, gyűjtök, keverek, kóstolok és imádom.

Nem vagyok büdös, a ruháim, a lakás, minden jó illatú. Szívhatom ágyban fekve filmezés közben, és senkit nem károsítok passzív dohányzással! Hogy egészségesebb vagyok e, fogalmam sincs. Hogy jobban érzem e magam? Egyértelműen! :wink: Hogy olcsóbb lenne? Neeeem :see_no_evil: sőt ha az azóta felmerülő fogorvosi költségeimet is hozzáadom, akkor nem is akarom tudni. De hogy a legjobb és leghatékonyabb módja az átszokásnak, az egyértelmű! Pláne ha azt nézzük én le sem akartam szokni, és 2 éve tiszta vagyok! :stuck_out_tongue_winking_eye:

A történetet beküldte :

Ismeretlen Vaperina


Borítókép: Electric Tobacconist/Flickr

1 kedvelés