Anonim Vaper! Szánalmasnak tartottam magam

Itt olvashatod egy Vaper sikeres átszokását cigarettáról, elektromos cigarettára. Az e-cigi képes jobbá tenni az ember egészségi állapotát, mivel köztudottan 95% -kal egészségesebb a dohányzásnál! Ha Te is érintett vagy, küld be a történeted az oldal alján látható űrlap kitöltésével vagy az oldalon található :heart: Jobban vagyok! gombra kattintva! Ha csupán érdeklődő vagy akkor ez segíteni fog a tisztánlátásban. Ha teheted oszd meg, hogy felnyissuk az emberek szemét, miszerint az ellenség nem az elektromos cigaretta! A történeteket érkezési sorrendben osztom majd meg veletek minden kedden, pénteken és szombaton 18:00-kor.

A beküldő kérte, hogy anonim maradhasson!

Sziasztok!

Nagyon e-cigi ellenes voltam még az elején, nem azért mert zavart volna a sok gőz, hanem mert nem tetszett hogy löttyöt kellett szívni. Ha stresszes napom volt akkor napi 2 dobozzal is elszívtam (Piros marbi). Negyediken laktam akkor és éreztem hogy 20 évesen kiköpöm a tüdőm mire felérek. Akkor vettem észre hogy ez így nem mehet tovább… Szánalmasnak tartottam magam.

Kértem segítséget az elektromos cigihez, mit, hogyan, merre kell tekerni, vattázni, liquid… Azóta 4 év telt el, egyik napról a másikra szoktam le a cigiről. Már nem köhögök reggel, nem vagyok büdös, sokkal jobb a közérzetem, 10kg plusz :smiley: (Épp hogy karcoltam akkor a 70kg-ot). Csak is csak pozitív hatását észlelem a dolognak. (Ja és már nem okoz gondot a 4. emelet sem :smiley: )

A történetet beküldte :

Ismeretlen Vaper


Borítókép: (Alpgiray Kelem/iStock)