Anonim Vaper! Az e-cigim olyan, mint egy jó barát

Itt olvashatod egy Vaper sikeres átszokását cigarettáról, elektromos cigarettára. Az e-cigi képes jobbá tenni az ember egészségi állapotát, mivel köztudottan 95% -kal egészségesebb a dohányzásnál! Ha Te is érintett vagy, küld be a történeted az oldal alján látható űrlap kitöltésével vagy az oldalon található :heart: Jobban vagyok! gombra kattintva! Ha csupán érdeklődő vagy akkor ez segíteni fog a tisztánlátásban. Ha teheted oszd meg, hogy felnyissuk az emberek szemét, miszerint az ellenség nem az elektromos cigaretta! A történeteket érkezési sorrendben osztom majd meg veletek minden kedden, pénteken és szombaton 18:00-kor.

A beküldő kérte, hogy Anonim maradhasson!

Sziasztok! Ide s tova 2 éve e-cigizem. Kezdetben olyan hibát követtem el, hogy olcsó e-cigarettát vásároltam. Így bele is estem abba a hibába, hogy valami úton módon az e-cigaretta a polcon végezte, és rohantam az eső trafikba. 3db 10e ft értékű e-cigarettát vásároltam, mindig azzal, hogy majd most leteszem. De valahogy soha nem sikerült hosszú távon együtt élnem vele. Majd egy ismerősöm mondta, ő is vett e-cigarettát, és ő nagyon jól el van vele, egyáltalán nem kívánja a cigit. Majd mikor találkoztunk mutatta mivel vépel. Egy Vaporesso Revenger X készülék volt.

Én ugye MTL készüléket használtam míg a Vaporesso Dl készülék volt. Majd úgy alakult, hogy ez a barátom el akarta adni a Vaporessot. 25.000 forint, ennyit kért érte 3 porlasztóval meg 15 bekevert liquiddel. Azonnal rá csaptam, mert mikor elsőre megláttam tudtam nekem kell egy ilyen. Ennek már 1 éve, és azóta is ő van nekem. Bevált és bár sok helyen hallottam először MTL e-cigit kell használni mert nem lehet át szokni nekem sokkal könnyebb volt így.

A Vaporesso-val odáig jutottam, hogy a munkahelyemen egy idő után nem tudtam meg lenni a csikk tartó mellett, mert zavart az a bűz. 13 év dohányzás alatt soha nem értettem, hogy mért mondják az emberek, hogy a cigi büdös hisz én soha nem éreztem. Megszűnt a reggeli étvágy zavarom, hogy ha csak kajára gondoltam elkapott a hányinger, és csak délben tudtam, vagy még később kajálni. El maradtak a reggeli fuldoklásaim, illetve újra tudok futni szaladni játszani a kutyámmal. Nekem az e-cigim olyan lett mint egy jó barát, aki megmutatta milyen is lehetett volna 13 évem. Szilveszter vagyok és jól vagyok!!



A történetet beküldte :

Ismeretlen Vaper


Photo by Donn Gabriel Baleva on Unsplash