Vennéd ? box converter 50w ambition mods

Box converter 50w ambition mods. Találkozott már vele valaki vélemény, meglátás ?


1 kedvelés

@Ispy -nek volt van…

2 kedvelés

Lessz is gondolom haladó csőszerelők módja :rofl:

Pazal úlias kialakítású hát gondolkodom, hogy meg vegyem és lányom meg kapja az aegisem. Melt lezúzta az OBS modot :face_with_symbols_over_mouth: dulván a padlóla küldte a második menetben( amit adtam asmodus xeneon is már fogót padlót :face_with_symbols_over_mouth: nála) de akkol mi lessz az én munkás modom ? :thinking: Vagy majd letegek csak baja ne legyen

Vigyázni mindenre ! Dádá ! :rofl::rofl::rofl:
Ja,már nem olyan kicsi :rofl::rofl::rofl:de akkor is vigyáznia kell rá bármit veszel neki​:smiling_face:

1 kedvelés

Jaja, nekem nem jött át. :grin:

Hallod kitérek a hitemből azt mondja az Elfbar fr350 jobban adja az ízt :roll_eyes: na meg a kis.
mondom teker neked
nem kell
De

1 kedvelés

Hidd el egyem meg a szivedet apának igaza van :rofl::rofl:

Bibi szedett vetett szerszámokkal és hogy szinte csak rba ba és rda nyomtam most nem segít mert pattog az a fránya tekert tank :face_with_symbols_over_mouth:

Inkább verd ki a szájából. :grin: Engem agyon is verne az asszony, ha én tekernék a gyereknek…

1 kedvelés

Hülye vagy de hogy verem még a végén eltörik a drág készülék a gyerek meg túl okos inkább azt :rofl:

Szia,

Egy ideje én használom Ispy converteret. Én szeretem. Igaz ritkán viszem magammal de nekem kényelmes. Nehéz egy gép, ezzel számolni kell. Ingzsebbe nem ajánlom :grin:

1 kedvelés

Csak kérdezem: nem érzel néha késztetést, hogy földhöz vágd, amikor csak úgy kikapcsol magától? :thinking: :rofl:

Nem “csak úgy” kapcsol ki. Már megszoktam, hogy egy hosszabb szünet után nyomok egy rovidet a gombon és várom a reakciót. Ha nincs valasz akkor bekapcsolom. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Örülök, hogy neked bejött, nálam az aviator maradt sbs vonalon, szerintem ez a legkényelmesebb. És csak akkor kapcsol ki, ha gyenge az akku. :rofl:

image

1 kedvelés

O, igen. Nezegett ezt a modot is. Szép darab, majd talán egyszer…