Alkatrész vásárlás,szerviz

Sziasztok ,olyan kérdésem lenne hogy e cigihez alkatrészt honnan lehetne vásárolni ? Gondolom ,adott egy thelema q200 mód ,fekete a kijelző ,cserélném ,ehhez szeretnék rendelni kijelzőt .vagy esetleg valaki szervizeléseel foglalkozik első sorban Szegeden vagy környékén ,vagy akár máshol az országban ?!lehet egy forrasztas elég .

Működni (eltekintve a kijelzőtől) működik?

Szia igen működik .

Dicodesnél írtam a supportnak és ingyért küldtek, még papírokat sem kértek. :man_shrugging:

Írjál nekik…

Köszi megnézem !

Mit írjak ,hogy elromlott vennék ,vagy tudnak e küldeni ?

De ne a dicodesnek írjál, a lost vapenek. :sweat_smile:

Igen, írd le a típust meg hogy kijelzőre van szükséged. Csak van a lost vapenek valami support elérhetősége.

Értem így már világos .:grin:

Én azt hittem hogy ez mindenfele e cigi alkatrészekkel foglalkozó cég …persze világos hogy a gyártóval kell beszélni ,hogy ez nem jutott eszembe :grin:

Ez egy mod és elektronika gyártó cég, minden kijelző csak a saját elektronikájával működik, szóval ki kell deríteni mi van a tiedben és hol lehet beszerezni. Cserélni nem művészet, egy szallagkábelt kell lecsatlakoztatni, a kérdés megéri-e. Egy dicodes dani mini 90.000, a kijelző 8.000, ott megéri, egy 30.000 forintos modnál…ezt majd te eldöntöd.

Sőt, sourcemore-on 26 dollár, szállítással 13k, én nem vacakolnék vele…

És még az is lehet ,hogy forrasztva van…

Csak nem…bár egy ilyen olcsó készüléknél ki tudja, de ezeket nem javításra tervezték, megveszed, kidobod, megveszed.

2 kedvelés