Alaplé kérdés


Sziasztok!
Ezt valaki tesztelte/próbálta már? Van tapasztalat?

Én csak véleményeket olvastam. Általában szeretik, de állítólag romlandóbb kicsit, illetve édeskésebb alap.

Phyllo megvette allergia próbára, de kitessékelték innen (jogosan) mielőtt véleményt írhatott volna. :grin:

1 kedvelés

Nekem az orrszárasság ellen bevált. Kevésbé sebesedik ki az orrom ettől az alaplétől. Kumulusvape-ről szoktam rendelni.

3 kedvelés

Hello ,

Most tesztelem én is , én azt vettem eszre hogy picit lágyabb.

Az kész liqviddel kapcsolatban alapból túl aromazom úgy hogy íz fakulast nem veszek eszre.

1 kedvelés

Tökéletes választás pg érzékenyeknek. Most ott tartok hogy mind a három (4) osztályban (desszert; gyümi; dohány (kivonatos is); cbd) úgyanúgy hozza az ízeket, nincs íztorzulás.
Közel fél éve én is csak ezt használom.

1 kedvelés

Monopropilén-glikol

˝Alcsony fagyáspontú, de abszolút biztonságos közvetítőközeg. Nem gyúlékony, nem maró hatású, nem mérgező. Élelmiszer- és gyógyszeripar területén is felhasználható. Hátránya a nagyobb viszkozitás és a drága megsemmisítés.˝

Na most az MPG + V mint vegán tehát növényi eredetű azaz nem ipari előállítású. Ha jól emlékszem a növényi glicerinbből vonják ki valamely technológiai előállítással.

(Javítsatok ki ha hülyeséget írok. Senkit nem áll módomban félrevezetni.)

1 kedvelés

Hát nem olyan nehéz azt megsemmisíteni: kis vattacsík meg 10-20 watt oszt vége is van :smiley:

Plusz ha megfelelő ideig nyomod, a világ összes TH-ja egy slukkban… :roll_eyes:

1 kedvelés

A világ összes téháját csak chuck norris tudja elszívni :smiley: