Akksik jo áron!

@Ispy Tudom, én is vettem lepetitről meg kumulusról is, mind selejt volt.
Fogalmam sincs mit csinálnak az akksikkal, és nkon-on meg miert volt jó eddig bármit is vettem.

2 kedvelés

Én mondjuk sony-t veszek.most is az van.


Ezek az adatai

1 kedvelés

vtc6 18650 sony-ból is 2 fajta van…az egyik nem túl acélos (ilyen volt nekem) a másik a Murata elnevezésű…azt dicsérik, de nem is 1.5k az ára

1 kedvelés

Miért melyik bolban kapsz bármilyen 18650es aksit ennyiért?

1 kedvelés

Utoljára 2 hete kumulus-on volt ennyi. Nekem 2db volt amiből az egyik menthetetlenül tönkrement 1hónap után. A másikat használtam még egy ideig, de biztos nem tölthető bele 3000mAh…max 2000re tippelnék…most pihen mint vésztartalék, ha egyszer valamiért kifogynék az akkukból.
Ugyanakkor ha ennek a csajnak minőségi az akkuja ahogy írták többen akkor ennyiért alkalmi vétel.

1 kedvelés

Na ezért rendelem én is.
Ha jó,akkor ennyiért szinte ajándék, ha nem jó,akkor lesz 2db tartalék akksim.
Akikkel közösen rendelem,hasonlóképp gondolják.

2 kedvelés

Nagyon jó akksik!!!Én is vettem tőle 6db samsung 40T 21700-as akkut vagy két hónapja szuperűl teljesítenek mind a két módban!És nagyon korrekt eladó 3nap alatt megkaptam utánvéttel.Csak ajánlani tudom!

3 kedvelés

Rendeltem 8 akksit. Megjött korrektül. Azonban az akksikon lévő felirat elbizonytalanított! Abszolút nem jó vapelésre,vagy csak mecha modba nem alkalmas? Nem mechazni szeretnék vele,hanem normál modban használni.


Mondjatok hozzáértők valamit!

1 kedvelés

Dont pánik, mindre rá van írva. :grin:

2 kedvelés

Eddig egyiken sem láttam, azért döbbentett meg.

1 kedvelés

régen vettél akkut már 1-2 éve ez a felirat…

2 kedvelés

Ez mondjuk jogos! Tényleg vagy 4 éve vettem utoljára. :joy: Ezért is volt már aktuális. Köszi srácok, nektek hiszek! :handshake:

2 kedvelés

Én is szerettem volna venni 2-3 darabot tőle. Mivel Ő is pécsi gondoltam személyesen megoldható, de nem. Csak foxra küldi sajnos.

Felkerestem messengeren, árulja a mai napig őket. Kicsit emelt az áron. (infláció bakker)

"Szia!
Igen, nemrég kaptam belőle.
Samsung 30Q 18650 1.800.-Ft
Sony VTC6 18650 1.800.-Ft
Samsung 40T 21700 2.000.-Ft

Minimális rendelés 6db, mehet keverve is.

Mind új, eredeti darab.

Utánvétes csomagként tudom küldeni Foxpost automatába 1.800Ft ért.

Ami kell hozzá :
Név:
Mailcím:
Telefonszám:
Foxpost automata címe:

Ükös Dorina: ukosdorina@gmail.com

6 kedvelés


4 kedvelés

Megbízható eladó :+1:Már vettem tőle akkukat,és azt kapod amit hirdet.Ajánlott vétel ennyiért :+1: :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Csatlakozom! Megbízható eladó!

1 kedvelés

Szintén csatlakozom. Vettem és minden rendben volt

2 kedvelés

Szervusztok Dorinàt csak ajànlani tudom , korrekt ,èn lassan kb 3 ève vàsàrolok tőle ès soha nem volt semmi probléma :point_up::slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Gondoltam adok ennek esélyt ha már ennyire dicséritek, de nem találom FBon.
Tud valaki hasonlóan megbízható akku beszerzési forrást az ismert webshopokon kívül?

2 kedvelés