Akksik jo áron!

Azért olcsóbb mert szerintem 50 vagy 100db-osával veszi, úgy minden olcsóbb, ha sokat vesz valaki valamiből.

3 kedvelés

Lehet…én próbáltam …ennyivel nem olcsóbb. Mind1 is jók az a lényeg.

4 kedvelés

ez jo nekem is kellesz akksi amugy sony majd​:blush::grin:vagy 3db legalább

1 kedvelés

min 6db a limit…

3 kedvelés

be szállok a rendelésbe ha kell​:blush::wink:

1 kedvelés

néztem közben igen 6db​:grin:

1 kedvelés

Hát, ha mindenki aki vett elégedett akkor mindegy ki gyártja.

4 kedvelés

Nincs facém. :sob: Nem is volt és nem is lesz. De rendelnék akksit tőle,ha már ennyien mondjátok,hogy megbízható. Vtc 6 vagy samsung. Melyik jobb? Mert ehhez is értek! :joy::joy::joy:

2 kedvelés

Irjak neki én,hogy vennél?Adsz egy tel.számot.elküldöm neki.

1 kedvelés

Írtam priviben az elérhetőségét

Hát én a sonyval befürödtem, egyik sem tudta a 3000 mAh-át, én már elvből nem veszek többet sonyt…

2 kedvelés

+1 a Sony ellen. Most is 1500huf-ért volt kumulus-on, de inkább vettem BAK-ot (vagy mi ez) 2300ért

1 kedvelés

Samut kell venni ennyi…

2 kedvelés

nkon.nl-ről tökéletesek voltak a Sony-k, de csak onnan. Igaz, nem 1-2ezer volt darabja.

1 kedvelés

Kumulusról meg tisvaporól vettem, szóval még az sem, hogy valami sufni cég, 7 eur-ért, szóval még olcsó sem volt.

1 kedvelés

Mit veszítetek ha kipróbáljátok ? :thinking:
Kinek a pap,kinek a pap lánya.
Mit gondoltok miből veszünk új kazánt? :stuck_out_tongue_winking_eye:Spór van :rofl::rofl:

4 kedvelés

Sőt, löpötiről is volt 2 darab, az sem tudta a 3000, ráadásul 2 volt, ami csak 2000 tudott, és 9-10 eur volt darabja.

1 kedvelés

Ja, én betankoltam most fekete pénteken 9 darab lg-t 2.5k-ért, szóval egy darabig most megvagyok.

3 kedvelés

…én már vásároltam Dorinától 21700 és 18650 aksikat vagy harmincat tökéletesen elégedett voltam,vagyok…mint törzsvásárló nekem 4 db-ot is küldött előreutalással ,levélként postán maradóként ,így elég kedvező az ár…mivel nagyon rugalmas,kommunikatív megbeszélés kérdése a min 6db szerintem…

7 kedvelés

Nagyon szépen köszi. @Peva71 elküldte az elérhetőségét.

1 kedvelés