Akksik jo áron!

Sziasztok!

Aki fullos nagyon jo aru Samsung akksikra vagyik az ettol a holgytol tud vasarolni.
Fontos,hogy minimum 6 db tudsz venni.

4 kedvelés

Tőle vásároltam én is, de én autóba könyöklőt. Megbízható mint eladó, bár a gyári könyöklő annyiban gyári, hogy egy gyárban gyártották :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

szerintem még az alibaba.com-on sem lehet ilyen áron eredeti samsung akkukhoz jutni. A sony ára már hihetőbb lenne…kumulus is kb ennyiért adta. Viszont ha a samsung kamu akkor a sony miért lenne más :smiling_imp:

Asszem én nem szeretném occsón tönkrevágni se a modomat,se a kezemet.
Az akumulátor ha szar igencsak veszélyes lehet…

Az lehet ,de ezek is működnek hibátlanul :stuck_out_tongue_winking_eye:

Vettél már tőle akksit?

Igen és tényleg jók.
Vettem már a jó illatúból is ,az nem tudott ennyit mint ezek .
Ezt csak halkan jegyzem meg .
Ja,és hosszabb volt az ára náluk :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés

A Flavour Art is élelmiszeripari aroma,de a vanília fagyijuk az a retrós v.fagyi :smiling_face:és fincsa már 3 nap után :grin::stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés

Akkor majd legközelebb rendelek tőle ha kell. :slightly_smiling_face:
A könyöklő is normális származásától függetlenül. :slightly_smiling_face: Az már nem Dorina hibája, hogy a könyököm meg se közelíti :roll_eyes::joy::joy:

Az enyémben gyári van,de nem adnám semmiért :grin:kényelmes ember vagyok tudod :rofl::rofl::rofl:

Az enyémben nem volt, és gondoltam egy nagyot :joy:
Csakhogy ahhoz, hogy a pedált elérjem, előre kell húzni az ülést, víszont a könyöklő ugye nem jön vele együtt, szóval inkább csak útban van :thinking:
Pedig az automatában még el is lehetne könyökölgetni :joy::joy::joy:

Ja​:smiling_face:lebeszéltem vele,hogy utalok :grin:ha megfelel neki ,és másnap feladta postán a megbeszélt darabszámú terméket :smiling_face:
Kedvesen tudok rendelni,talán azért ? :thinking::grin:

2 kedvelés

Én is így boltoltam vele. Teljesen korrekt volt!
Én nem voltam kedves, de bunkó sem :joy:

2 kedvelés

??? :vaperina: én nem vagyok fen azon a facevalamin, akkor én hova írjak neki? :thinking:
Mindenki ír a falra, csak én nem! :sweat_smile:

2 kedvelés

Kérek neked elérhetőséget ha kell

3 kedvelés

Többször vettem tőle rendben van…

5 kedvelés

Tessék szólni vagy kézzel inteni :stuck_out_tongue_winking_eye:azért vagyunk hogy segítsünk,vagy széttrollkodjunk valamit :crazy_face::crazy_face:

1 kedvelés

Jó akkor intek :wave: :wave: :wave: Az ámokfutás a jövő tömegsportja! :joy:

2 kedvelés

Írtam az érdekedben neki :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Mi kéne már mint melyik fajta

2 kedvelés