A legszebb mod,amit foghattam a kezembe❤

ez a baj nekem pl kék nincsen még csak 2 fekete meg egy zöld mod van eddig így jó lenne egy kék is​:wink::grinning:nagyon elgondolkodtató ez jó ár érték arányban van de nagyon és még nagyon be is jön mtl re tökéletes lenne nekem.Csak akkor kell egy mtl rta tank is mellé:rofl::rofl:ááá mondom én nehéz ezt megállni.

2 kedvelés

Nekem is van kettő fehér, nincs azzal semmi gond, meg úgy egyik színnel sem, mindenki vegye ami neki bejön.

3 kedvelés

Nem sajnos mikor beregiztem pár hete és vettem dolgokat másnap jött a kód :laughing:azt nem hasznaltam el de egy hétre rá a liquidekre a 30%-osat igen​:laughing:gondolom egy-kéthetente jön valami,szólok ha küldik

3 kedvelés

Csakhogy ne maradj kék mod nélkül, én is majdnem megvettem egy gyenge pillanatomban, de még tudtam törölni a rendelést. :rofl:

https://m.fasttech.com/products/0/10070516/9661953-authentic-asmodus-colossal-80w-tc-vw-apv-box-mod

3 kedvelés

na ilyenem anno volt amúgy szerettem is csak eladtam már bent a kollégának.:grinning::wink:de már 1 éve ennek kb szerintem.

3 kedvelés

Ilyenem is van, csak sajna megsérült a festés pedig tetszik ez az átmenetes kék.

Sajnos elég silány az akksikupak festése, lehet lecsiszolom teljesen. :sweat_smile: Akkor legalább egy ss tank jól nézne ki rajta.

5 kedvelés

szép szép ez is​:+1::wink:tetszetős.

1 kedvelés

Gyanítottam ,a 30%-osnál is szarakodtam a kuponnal azt hittem a rendszerük akad,úgyhogy a 30%-ot használtam el a végén a kupont meg megtartottam

1 kedvelés

Tééényleg!Soha rá nem jöttem volna​:joy:Köszi​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

A piros még jobban tetszett,de az nincs már​:cry:

2 kedvelés

Dehogy nagy!Picike!Aranyos!

2 kedvelés

Használd egészséggel :slightly_smiling_face::+1:

1 kedvelés

@Szabolcs_Barna itt van a legjobb áron…10.500.-
https://www.3avape.com/products/yihi-sxmini-mx-class-mod-75w?_pos=1&_sid=1b1615633&_ss=r
Május 4.-én rendeltük​:slightly_smiling_face:
14.000 vagy 14.500 lett a szállítással.

4 kedvelés

köszike,nem akar esetleg valaki rendelni ne legyek egyedül már​:rofl::grinning::wink:

2 kedvelés

Ezt szerettem volna elsőre,de csak fehéret és kéket látok ahol találtam(jó áron)De azért elképzeltem egy párszor,hogy a piros van itt az asztalomon​:slightly_smiling_face:Főleg most,hogy szép pirosak a körmeim​:wink:

2 kedvelés

@Szabolcs_Barna egy Kizoku limit mint nekem?:wink:

2 kedvelés

Köszönöm mindenkinek :heart::smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart:

3 kedvelés

Hát kinek nagy, kinek kicsi, attól függ honnan nézzük. :sweat_smile:

3 kedvelés

Bármennyit is veszek, mindig van szebb, jobb, gyorsabb. :grin:
Mondjuk ezzel együtt lineárisan ürül a pénztárca is. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

@anon88785338, használd egészséggel! :kissing_heart:

4 kedvelés