Zeus Szériák

Sziasztok.

Az lenne a kérdésem hogy vannak a zeus tankok és van belőle egy jó pár. Nekem volt egyszer egy Zeus zx rta, jelenleg tudnék jó árban venni egy Zeus dual rta-t. És ugye még van pár szériája…
De úgy lényegesen mégis mi a különbség közöttük?

Másfelől hogy már ne nyissak rá új topic-ot, egy jó állapotú Aegis 100w tc box mod megéri a zeus tankkal együtt a 20k-t? XD

Előre is köszönöm a segítséget!

Aegis 15k, zeus kb 10-12k újonnan, szóval megéri. Bár ha nagyon keresnék, kínai webshopban találnék olcsóbban is, ez szlovák ár amit csekkoltam.

Készülj fel, hogy egy 21700 aksi nem feltétlenül fog bírni egész napot. Függ persze hogy mennyit szívod és milyen build van a tankban. Én 0,19-0,17 ohm-on használom (2 kb 0,36 ohm-os coil) nekem nem bírja… de nem is kevest szívom.

Tank tudtommal nincs olyan sok. Van a ZX és a ZX II (zx = zeus x).
A ZX II az semmi extra csak az original-nak a mesh verziója… ami fura mert az eredetihez is lehetett kapni mesh decket külön, sőt még talán egyben is árulták szimplán Zeus X Mesh néven.

És van az eredeti régi Zeus RTA vagy Zeus Dual. Arról nem tudok semmit… akkor még keményvonalas MTL-es voltam amikor az elérhető volt.

A többi az sub ohm tank. Porlasztós

1 kedvelés

Köszönöm a választ. Az aegis valóban nagyon megéri, a napokban kell választ adnom hogy kell e. Hát nagyon agyalok rajta mert igazából ki tudná bőven elégíteni a szükségletet, csak szimplán nem kedvelem az ilyen tömzsi modokat, illetve nem szeretnék rosszul járni sem vele, és kb két évig volt annál aki eladná nekem. Összeségében ezen még gondolkodom, de az biztos hogy strapás egy mod-ról beszélünk és ezért is éri meg. Nem tudom hogy akksi, kialakítás, teljesímény és anyagminőségen kívül mit is nézzek még egy modon.

A Zeus tankokra rátérve pedig nekem az a fura hogy amit most adnának el nekem az pontosan ugyanez amit a képen látsz:

image

Ami nekem volt az pedig pontosan ez:

És a kettő között nem igazán találok sok különbséget az üvegen és felső részen kívül. Az egyik 4.5 ml a másik csak 4, de kompatiblis egymással és stb. Szóval leginkább az lenne a kérdésem hogy a kettő között mi a lényeges különbség?

a felső (tudomásom szerint) az elő generációs zeus, az alsó az ujjabb zeus X… én csak az x-et próbáltam, de amiket olvastam róla azt írják sokkal jobb mint az eredeti első generáció.
rövidebben: ami neked volt jobb mint amit most vennél.

pölö ha angolos vagy: https://www.reddit.com/r/electronic_cigarette/comments/by9npz/help_zeus_dual_vs_zeus_x/

1 kedvelés

Igen ezt a cikket kb 10 perce olvastam és valóban nem sok jót írnak róla, illetve most hogy jó sok időt szántam rá nagyjából tiszta a kép. Köszönöm a segítséget még1x. :slight_smile:

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.