Végre vége

Végre vége a szétdobált eszközöknek, a kis dobozban ez van a nagyban meg az, a polcon meg emeznek. De leginkább vége a tankokhoz kapott csavarhúzóknak és a mi a f…mal hajlítsam azt ott megnek. :slight_smile:
Révbe értem :sweat_smile:


19 kedvelés

Ez valami kínzó készlet a kgb korából :thinking: :rofl:

10 kedvelés

Olyasmi. Amikor használom az a családnak kínszenvedés lesz. Nekem mondjuk öröm :sweat_smile:

7 kedvelés

Szépnek szép, sőt gyönyörű…
…de biztonságos???

7 kedvelés

Én is nagyon szemezgettem vele, aztán egyszer hirtelen (a sarokból) rámkacsintott az ára, ekkor szépen bezártam a böngészőt, mint egy igazi férfi! :grinning:

6 kedvelés

Kis gyakorlással bármilyen ideológia előállítható, amivel alá lehet támasztani a vásárlást :smiley:

4 kedvelés

Az még az elején volt, manapság már alszom rá 1-2 napot / hetet mielőtt ráböknék, indokolatlanul, a rendelés ördögi gombjára! :grinning:

4 kedvelés

Én is szoktam rá aludni, de ha kinéztem meg is veszem, aludhatok akármennyit. :grin:

4 kedvelés

Az biztos, hogy számomra is eléggé nehéz ezt kivitelezni. Még szerencse, hogy hihetetlenül magas a Midikloriánok száma a sejtjeimben, így okkal nevezhetem magamat a “anti-rendelés mesterének”! :grinning:
Az erő legyen veletek! :sunglasses:

3 kedvelés

Ez egy minőségi készlet , én táskával együtt vettem. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Én még a harmadik fajta vagyok sokszor, megrendelek, elszörnyülködöm, mennyi, aztán nem alszok :grin:

1 kedvelés

Gondolkodtam rajta én is, de az már túl sok lett volna a jóból :smiley: