Vawoo rendelés

Az szeretném kérdezni hogy van ez a vawoo oldal … valaki rendelt már tőlük megbízható? Illetve már az is olvastam valahol , hogy bezárt … De el az oldal és lehet rendelni stb … Szóval valakinek van vele tapasztalata??? Merjek rendelni az oldalról?

Én azt sem tudtam, hogy létezik ilyen oldal. Csak felmerül ilyenkor bennem a kérdés, hogy miért nem a “bejáratott” megbízható webshoppokból vásárol valaki?
Vagy ez olcsóbb?

Ráadásul UK, szóval igen drasztikusan olcsóbbnak kell lennie végösszegben ahhoz, hogy megérje. De még én sem hallottam róla ezelőtt soha.

Igen nagyon sok minden jóval olcsóbb… pl egy geekvape t200 kit itthon átlag 40 be van ott kb 27 és ilyesmi , ezért kérdeztem hogy hátha van tapasztalata valakinek, mert vakon inkább haanyagolom , de ha valaki vissza igazolná hogy igen én rendeltem és s minden frankó volt akkor jobban járna az ember sokkal innen …

1 kedvelés

Ilyen árkülönbségeket a bevált oldalakon is találsz bőven, sőt! Sokszor ettől durvábbak is vannak, én hanyagolnám ezt a Vawoo-t.

Ha mindenáron egy színes TV tetejéről szeretnél vapelni, parancsolj :grin::

https://www.3fvape.com/search?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=T200

Ezek tuti megjönnek, + sarc nélkül

EU-ezek ingyen szállításosak,5 munkanap(tényleges,élő garancia,miegymás)

Az “itthoni” boltokat meg egy életre felejtsd el, ha jót akarsz magadnak…

Szerintem ezek úgy angolok, ahogy én. Dropshipbe terítik a kínai boltok motyóit… Legalábbis ez az első benyomás​:thinking:
Mondjuk innentől benne van a pakliban,h fennakad a Nagy Adószedő Vállalat szűrőjén, és kutya nem fog veled foglalkozni,ha bárhova reklamálni szeretnél

Lehet, de akkor is onnan fogja megkapni:

Cím: 23, 63 - 66 Hatton Garden, Fifth Floor, London EC1N 8LE, Egyesült Királyság

Erre gondoltam én is, ugye láttunk már rá peldát :wink:

Szerintem meg direktbe jön a kínaiaktól(dropship).
Csak az sose szerencsés, ha az egyébként is kényes folyamatba beékelődik egy harmadik szereplő :thinking:

Nem tudom, de mindegy is. Én hanyagolnám az biztos.

Köszi szépen, de csak példa volt már van t200 am,

Én csak most olvastam ezt. De kíváncsi lenné ez alatt mit kell érteni?

Szia,arra értette hogy ITTHON már nincs bolt,csak külföldön.
Ha esetleg garanciális baj van,azt nem biztos hogy tudják intézni,jobb az általunk bevált shopokban nézelődni mint az ilyen ‘kínai-magyar’ boltokban.

2 kedvelés

Dióhéjban felettem. Egy tisztességes Ny-európai vape shop az’itthoninak’ címkézett boltok árainál 30-60%-al olcsóbban ad nagyságrendileg nagyobb választékot, tényleges garanciát, biztos minőséget és innen a keleti oldal rücskös ülepéről nézve lehengerlő supportot/panaszkezelést. Tisztelet a kevés magyar kötődésű kivételnek

3 kedvelés

Értem, köszönöm a válaszaitokat! Eddig még szerencsére nem futottam bele átverésbe de résen kell az tény. Cigbesten volt egyszer 1. de szerintem utolsó rendelésemnél (nem is olcsó feltétlen, max eldobhatóik) Vandy vape Rhinot rendeltem azt írták az oldalon van minden szín rendeltem feketét, 2 hétig irogattama chat supportal mire nagynehezen feltudtak adni egy barnát. Utólag jobban tetszett is, de akkor is ilyen huza vona.

Cigbestnél ilyen előfordul :confused: Kínai boltoknál is megvan, ki a megbízható és ki az, akitől inkább ne

2 kedvelés

Sziasztok én ma rendelte liqvidet szerintetek meg jön és mikor

Szia,ma nem jön meg az tuti.
Ha ma feladják az csak hétfőn kapod meg jobb esetben.

2 kedvelés