Vásárolt már valaki innen!?

Sziasztok esetleg vásárolt már innen valaki érdekelne a megbízhatóság.

Ha annyira nem sürgős én várnék Marekékra.
Ők tuti megbízhatóak. Én is elég sokszor vásárolok tőlük.

Hát megkockáztattam megrendeltem remélem nem egy zacskó cukrot kapok

Én is szeretném megérteni mi az a dolog ami miatt kerestek új shopokat amit mi nem ismerünk :rofl:Én inkább a bevált boltjaimból rendelek :grin:

1 kedvelés

Azért mert itt van lost vape bastet :rofl:
Amúgy mindig a bevált oldalakról rendelek

Utánvétellel a csomag átvételekor van, akkor egy próbát megér szerintem! :wink:

Már megrendeltem
Ha jön megvárja a futár míg kibontom aztán fizetem

1 kedvelés

Vagy ha nem laksz messze a szlovák határtól, ajánlom a Tasty Vape shopot Párkányban,én ott vettem. Hozzáértők, magyarul beszélnek és ezen kívül még olyan választékuk van hogy egy kánaán a magunkfajta magyar vépereknek. (Remélem nem gondolja senki h reklámozni akarom őket, ez a többszörös személyes tapasztalatomon alapuló véleményem.) Nekem Székesfehérvárról is megérte kirándulni egyet jópárszor már :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Jó okés fasza a készülék jól néz ki de nem azt írták a gyártó oldalán hogy limitált ? :thinking: Mert ha a Fumytech írja , hogy limited azt tudom 1000db vagy 10000db és csá. De ez annyira limitált hogy minden 5. Vaper-vaperinának van .

igény szerint limitált :rofl:
Amúgy totál érthető, hogy többeknek vonzó a stílusa, hogy számukra több mint a megszokott.

Tudod mi a limitált :grin: a fénykard :rofl:

2 kedvelés

Jogos amúgy!!
Ugyan ez volt a thelma quest Bóné fetes edition al is az is karácsonyi limited volt mégis mindenhol is lehetett rendelni

A limitált mellet azért hoztam fel a Fumytech-et mert ritkán dob ki valamit és az is két részben megy egy
Navigátor bx 1-2 év gyártás de inkább 1 év
image
Navigátor bx Cl 24 karátos arany kormánykerék 1000db vadász rá jó íz vissza adás kolegámnak van 2 db nem nem adja el :expressionless:
image

4 kedvelés

Valóban ez a limitált dolog szerintem is kicsit bőven szabott, de nekem akkor is nagyon bejön, még mindig nagyon teccik és magával a készülékkel is meg vagyok elégedve :slightly_smiling_face:

Ez is nagyon szép, mindkét verzióban, de most kicsit behúzom a vásárlási féket mert kicsit elszaladt a paci azaz kinyílt a pénztárca :joy::joy::joy: