Vásárlásfüggők topikja

Köszönjük @Vaperina_Kinga , na hol tartottunk? :rofl:

Djvape-en van csillogó-villogó odin 100, szóval most megyek…

3 kedvelés

Írtam nekik, nem, már nem. Vagy ki tudja, lehet megoldják, elég vegyes most a britteknél. Most például a djvape-ről fogok rendelni, ők 3 fontért hozzák, minden nélkül, ami tök fura.

3 font?Az marha olcsó görögöktől most vettem 1-2 dolgot 30euró a szállítás… :wink:

2 kedvelés

Nekem is 3 font a szállítási költség. Csütörtök este rendeltem

1 kedvelés

Meg csapott a sqounk szele csak lenne ide haza is :grin:
https://www.everzon.com/en-de/collections/geekvape/products/vape-flash-sale-geekvape-aegis-squonk-100w-starter-kit

2 kedvelés

És jött a reakció amíg nem adod el a másik szarjaid addig nem :rofl::rofl:

Mond, hogy senkinek sem kell. :grin:

Ez kétélű, mert miért vesz olyat, ami aztán senkinek sem kell, nem ér semmit :sweat_smile:

Jó, hát erre kell egy jó kamudumát kitalálni, sajnos nekem szabad kezem van, nincs sok gyakorlatom ebben. :rofl:

1 kedvelés

Egyébként djvape-en van 10% kupon, 3 font szállítás, így elég baráti.

De kell csak erre van egy kis zsidó mentalitás. Azok akiknek kell nem alkudoznak velem mert ha van vagy volt ami kellet én csak egy ajánlatot tetszek/tettem kedvenc játszó terem a lengyel piac​:rofl::rofl::rofl:

Mondjuk a szállítási idő is hosszabb…

2 kedvelés

Nekem is kéne egy Mtl tank benti használatra, de most vásároltam be a családdal, kifosztották a kártyám :joy::rofl:

@Ispy kiszállítási idő?

1 kedvelés

Csájnából 6-10 dollár és min 2-3 hét. Itt azt írja 5-10 nap. Mondjuk engem spec nem izgat az idő, volt olyan csomagom kínából ami 2.5 hónap volt.

Átérzem, mindkét gyereknek kell cípő, táska, meg még a jó isten tudja mi.

1 kedvelés

Majd megírom, ha megjött. Nekem is az első.

2 kedvelés

Ahogy néztem a többieket nekik kb 2 hét volt…

Fene a pofámat , csak vettem egy tankot a facén ,nem bírok magammal :joy::joy::joy::rofl::rofl:


Új 3500ccá postával :joy:

3 kedvelés

hozzá egy -két smrt pori és megvagy :grin:

2 kedvelés