Vásárlásfüggők topikja

Vape shopot akarsz nyitni? :blush:

Rooobiiii :slightly_smiling_face: az egy május elején készült fotó. Látnád most mi van itt :roll_eyes::joy::joy::joy:

Sziasztok! 2fdeal oldalról mennyi idő mire megjön a csomag?

Sziasztok! Ezek a prémium több száz eurós modok mennyivel tudnak többet mint az alap geek,vandy, stb cuccok? Megéri tízszeres árat adni egy átlagos mégcsak enyhén függő vásárlónak? :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szia! Teljesen a Te döntésed. Ha tetszik akkor mért is ne. Hogy megéri-e, na ez az a kérdés amin lehet szócsatázni de ha tetszik akkor hajrá! Tudásba nem biztos, hogy többet kapsz. Viszont kinézetre, anyaghasználatban, elektronikában biztos egy más szint. De ez visszavezethető az élet bármely területére. Ikeás tányér-Herendi tányér. Tescos felmosó-Vileda felmosó. Dacia-Audi. Lehetne sorolni végtelenségig. Egy biztos ha megteheted úgyis beszerzel egyet mind modból, mind kazánból. Ha tetszik megtartod és gyúrsz a következőre vagy eladod-elcseréled és maradsz a mindennapos olcsóbb készülékeknél. Szerintem ez mindenkinél úgy működik ennyi a max. ez fölé nem. Az a bizonyos max. ami felhasználóként változó! Én hiába javaslom a Dicodest ha más a DNA-t javasolja a harmadik a Yihit. Ezért jók a fizikai boltok. Bemész megtaperolod, kipróbálod el tudod dönteni hogy ez neked bejön vagy nem.

9 kedvelés

És ezért jó ez a fórum, elég értelmes a társaság, a taper mellé kaphat elég sok infot, támpontot a kezdő Vapertárs :wink: mert ugye bele nem lát. Tapogatással nem lehet leszűrni hosszabb távú tapasztalatot. Viszont megkaphatja mások benyomásait, tudását, tapasztalatait.

Olvasni, kérdezni, szűkíteni a kört, tágítani a tudást.

Bár aromáknál is ilyen jól működne ez a dolog :joy::roll_eyes:

8 kedvelés

Láthatom, ha küldesz képet… Jöhet priviben is,… :grin::grin::grin::blush:

Sajna az én vape szekrényemben most nagy pangás van… Na, de nem sokáig… :joy:

1 kedvelés

No akkor ma estétől várós egy thelema solo quest és egy yftk kayfun klón az aliról :slight_smile: remélem az utóbbival nem fürdök be teljesen…
totál megfertőztetek :smiley:

4 kedvelés

Teljesen jogos. Meglestem azt az odin minit.
Tetszett és tényleg jó az anyaghasználat is. Ráadásul mérete is bejövős lett volna hétköznapi használatra.
Csak az ára… hm
Aztán lehet idővel “rájövök”, hogy mit is lehetett volna másképp. De abban (még) eléggé határozottnak érzem magam, hogy nem leszek szetthalmozó. :slight_smile:
Ha annyira beleférne és nem lenne 20 másik dolog is, amire kell a lé, akkor lehet játszadoznék. Így meg kellett húzni egy határt.

1 kedvelés

Hát hirtelen ránéztem 18 euro a különbség a Lost Vape és az Odin között. Hát ja hirtelen az jut eszembe majd 3 doboz cigi ára. Ez nem az az összeg aminn agyalni kéne. Mert hidd el fényévekkel többet kapsz ezen a különbözeten!

2 kedvelés

Akkor nálam tényleg a boltok keresésével/ megtalálásával van gond. Ahol néztem ott vagy nem volt készleten vagy majdnem dupla áron volt, mint a másik versenyző.

Sziasztok! Hogy lehet a v9 hez hozzájutni ha a gyártó honlapján is azt írják hogy nem elérhető :frowning:

A vaporism-on van

3 kedvelés

Köszi szépen!

A gyártónak ha írsz küld.Én már rendeltem úgy. Kicsit olcsóbb de hosszadalmas a posta…plusz néha van vám is…néha nincs…:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ma vettem ,csak úgy…


Igaz nem tudom minek , de már ilyen is van :rofl:

11 kedvelés

Irigyellek, ezen a fórumon még soha senki nem élt át ilyet :rofl:

Amúgy egész pofa :+1: majd lesz polc, szekrény, Magic Box … :grin:hűtőgép külön polc, etc.

1 kedvelés

4k volt plusz posta , kihagyhatatlan :rofl:

2 kedvelés

Hali.
Tegnap meglátogattam egy vape shopot Rijeka-ban, horvatban. Már zárva volt. Csak egy kicsike bolt volt, nem volt nagyon felszerelve, pár mod, pár kazán, de amin megakadt a szemem, a kirakatban, az az alaplé volt. 0.5 l-es kiszerelésben, készre kevert nikotinnal. Szépen rá volt írva a flaskára, 3mg,6mg,9mg,es 12mg. Mondom is magamnak, h ez lenne a tuti megoldás, nem kellene töltögetni a 10ml-es flaskákkal, hanem már készen kapod…

1 kedvelés