Vásárlásfüggők topikja

Entert cserél … :thinking:

Most szaladt el új polcért. :rofl:

Ha elviszi a Bishop-ot…. :exploding_head:

Jah, kell a bishopnak :rofl::rofl::rofl::rofl:

Azon agyaltam épp, hogy mi lesz, ha rendelek egy bishopot és a futár hozzám vág egy püspököt? :thinking: Hogy magyarázom meg az asszonynak? :rofl:

Egy páskabárány v3, barkás driptippel… :sweat_smile:

Elírták :rofl::rofl::rofl::rofl: drágám, nem tudok jól angolul, tudod az úgy volt…

Meg mondjuk azt sem értem, hogy miért van az, hogy Kat akar venni magának tankot és a végén én veszek egy bishopot? :thinking: Kicsit zavaros ez nekem. :grin:

1 kedvelés

Látom csak tanulgatsz valamicskét :rofl::rofl::rofl::rofl:

…Majd ha postás képében alászálla az úr az mennyekből, és hozand néktük elegendő utánpótlásot…aznap lészen a szenteknek alamizsna. Könyörögjünk!

Most akkor mély levegő… Jól van, nem kell az neked​:laughing:

De nem érted, hogy elfogy és nem lehet többet kapni??? Kész, vége, lekéstél róla, annyi. Hogy dolgozzam ezt fel? :thinking:

Jó, oké, szükségem épp nincsen rá. :grin:

1 kedvelés

Megveszi @kat és nem jön be neki és utána eladja neked​:joy: tiéd a jog az elővasarlasra

1 kedvelés

Szakember segít feldolgozni…Nyóc Püspök árán megnyugvást lel gyarló porhüvelyed!

Kat? Kit???

Én most a maximálison vagyok :stuck_out_tongue_winking_eye:

Na, szépen indulunk neki! Már az első tank sem jön be??? :flushed::see_no_evil:

Ne aggódj, majd jön a többi :smile:

1 kedvelés

Ne hallgass rá, félrebeszél, vedd csak meg a bishopot, ha marad még én is veszek, bishop tesok leszünk. :grin:

3 kedvelés

@Zolika ez csak illúzió…csak most érzed így. Közben tudat alatt gyarló lelked háborog.
Eljövend vala maga a rőt, gonosz ördög, vape holmik kivetülésében… :church:

Ég veletek, gyermekeim, vár a penitencia…

Wut? Itt nem szabad káromkodni. :rofl: