Vásárlásfüggők topikja

Le vagyunk maradva…majd nyáron behozom a lemaradást addig sporolok és előjegyeztettem magam…itt-ott

4 kedvelés

én dél óta gondolkodok a
melóhelyen is azt tettem mit kéne vennem úton vagy egy tank mod most meg kellene a la petit box meg a byka a csehektől ki vagyok merűlve​:sweat_smile::joy::grin:

5 kedvelés

Ispy​:smiling_face:csak és kizárólag a mérete miatt :wink:

5 kedvelés

Nem szabad gondolkodni,mert elfogy :smiling_face:

3 kedvelés

Én már laposkuszásban megyek a szönyeg alatt, nehogy az asszony megkérdezze mennyi volt. :grin: Pedig csak klónozok. Aztán jöhet a kert, na az a kibszott pénznyelő.

4 kedvelés

Pfejj, ez undorító. :rofl: :grin: :sweat_smile:

5 kedvelés

5 kedvelés

na ez kell nekünk látjátok mit tesznek velünk @Ispy na most tripod vagy bykat vegyek​:joy:ez az amikor mindent nem lehet venni​:sweat_smile:

7 kedvelés

Ugyi hogy az :rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

Szabi te akármikor beírsz ide mindig úton van valami. :rofl:

3 kedvelés

Az egy pénz nyelő dolog a kert…de szép…

7 kedvelés

Egy Arti…nem szabad :thinking:

4 kedvelés

A mod és a tank is cíííp​:wink::joy::joy::joy::joy:
Még jó,hogy panelban lakok​:wink::joy::see_no_evil:

4 kedvelés

ez az mindig csak úton van nekem az asszonynak vettem egy rózsaszín colfirez50 et este most majd jön az is​:sweat_smile:neki jó lesz az​:wink::wink::joy:

3 kedvelés

Majd figyeld meg dicodesel…nekem jobban bejön mint a penon…

5 kedvelés

Mikor megfogta a Danit :rofl::rofl::rofl::rofl:hú ez mekkora :rofl::rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

ennek a modnak oldalt van a tűzgombja?:thinking::sweat_smile:lehet nem is állna kézre nekem ma majd ezt is meg kell nézzem személyesen majd ha össze futunk​:wink::sweat_smile:

4 kedvelés

Hmmmmm…a francba​:thinking:

2 kedvelés

Jajjjjj,az amúgy nagyon tecc​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

azért a danik nekem valok inkább nem az asszonynak neki a kossebbek jönnek be mint pl a gtx tank mod egyben

3 kedvelés