Vásárlásfüggők topikja

Ez a sötét oldal :roll_eyes::grin:

Akkor ez is olyan oldal, amelyik meglátogatása után a bankszámla egyenlegem csökkeni fog ? :joy:

Jon a dani jon a dani jon a dani :grinning::grinning::grinning:

Mintha még nem lenne egyse. :joy:

Annyi nincs, mint neked.

1 kedvelés

Nekem? Mind az egy? :sweat_smile:

1 kedvelés

Marmint mod. Nekem mindig csak 3 van.

@Lsxtom Tomi vadászik 3FVape rendelőtársat már egy ideje és mi tagadás lenne ötletem az oldalról:

Az airpin-ek is akcióban vannak és pótüveg is van raktáron. @Janchee is előszeretettel használ ilyen tankot és dohányos-mtl vonalon azt hiszem lehet alapozni a véleményére.

…ha ez most karácsonykor lenne, én biztos beszállnék egy 3FVape rendelésbe…
(és ha tegnap nem vettem volna egy kevés aromát a “paradicsomból”.)

…és valamiért tetszik ez az őskövület, két akkus csöppség. Akciós ez is:

4 kedvelés

ez az aksi ajtó megoldás elég bizonytalan…

1 kedvelés

Igen. Én is óvakodtam mindig az e-féle ajtóktól, de van egy régi KangerTech AIO a fiókban és annak atombiztos hasonló ajtaja van, igaz hogy az csak egy akkus. Abban van anyag vastagon, a mai napig működő képes. A nyitástól letörne a műkörmöm, ha lenne.

A két akkus mod-októl is óvakodom, mindig az egyszerűségre törekedtem. A pót akku is elfér a zsebben ugyan úgy, mint egy dundi mod, de az Arymi valahogy olyan karcsúnak tűnik két akkus műfajban.

2 kedvelés

A Kanger mind olcsó márka nálam élen jár…ennyit biztos megér.Én is bíznék benne,hogy tartós.De mind aksi ajtó megoldás szar. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Hiszem, hogy az a gyenge pont.
A menetesnél szerintem nincsen is megbízhatóbb. (A megbízható menetesné!l).

1 kedvelés

Én ezt venném de már nincs…

3 kedvelés

…minden szempontból ideális választásnak tűnik. Massziv előlap, stabil gombokkal, tuti akkufedél. Szép.

Sajnos a régi cuccok úgy látszik tévedés volt. Ha nem romlik, nem törik, kivenné meg egy újjat, talán a gyűjtők. Bedőlne a gazdaság. Ez van. Ez a mod szép és masszivnak is látszik.

1 kedvelés

Épp úton van 2x3 mtl air pin:grin:Elveszítettem az 1mm-et,úgyhogy mindjárt dupla adagot rendeltem.Ha előbb kap észbe Tomi,társulhattunk volna.

1 kedvelés

Hátha lesz valaki, aki beszáll mellé egy Skyline-ra…vagy bármire a 3FVape-n…
…csak próbálok kedvet csinálni.

1 kedvelés

Ha azt mondjátok, jó, még meggondolom. :slightly_smiling_face:Azt írja, liquid control-os is.
@Janchee , jóféle ez? Th, íz?

1 kedvelés

Kedvenc.Liquid kontrolos,feltöltött tanknál is cserélhető a tekerés és az air pin.Ez az rta-k svájci bicskája.A szűk mtl-től a szűk dl-ig variálható.Dohányhoz desszerthez nagyon jó.Gyümölcsöset nem szívok,de szerintem abban is jó lehet.

4 kedvelés

Van az öregnek egy jó hosszú videója:

Jai Haze-nek meg van az eredetiről.

3 kedvelés

Köszi, egész szimpi​:+1:

1 kedvelés